Один із лідерів аматорського чемпіонату України знявся із турніру

Динамо Київ 10 Травня, 22:58 693
Один із лідерів аматорського чемпіонату України знявся із турніру
​Харківський «Соллі Плюс» не стане догравати чемпіонат країни серед аматорських команд.

10 травня «Соллі Плюс» виграв матч за Суперкубок Харківської області у «Вовчанська» (3: 0) і відразу після цього команда офіційна знялася з чемпіонату України серед аматорів.

У найближчу суботу стартує черговий чемпіонат Харківської області, але чи заявиться на нього «Соллі Плюс», поки не відомо. Перший тур «біло-чорні» пропустять точно - через непарноу кількість учасників (22 команди поділені на дві групи).

20 травня харків'яни повинні зіграти вдома з тим же «Вовчанськом», але це якщо президент клубу Володимир Глушаков все-таки зважиться заявити команду на сезон 2017 року. І не виключено, що колектив поверне собі стару назву - «Електроважмаш».

«Соллі Плюс» (до літа 2016 року - «Електроважмаш») - чемпіон Харківської області трьох останніх років. У нинішньому сезоні за команду грали такі відомі футболісти, як Олександр Яценко, Руслан Левіга, Сергій Костюк, Владислав Коробкін, Олексій Покосенко, Владислав Середа і Дмитро Гранкін (останні двоє взимку змінили клубну прописку).

У чемпіонаті України серед аматорів команда під керівництвом колишніх гравців «Металіста» Сергія Осадчого та Віктора Сусло провела 14 матчів, здобувши дев'ять перемог при двох нічиїх і трьох поразках (різниця м'ячів - 30-13). У решти шести поєдинках харків'янам будуть зараховані технічні поразки.