Юрій Максимов: «Останнім часом «Динамо» демонструє яскравий, видовищний футбол»

Динамо Київ 11 Травня, 12:53 959
Юрій Максимов: «Останнім часом «Динамо» демонструє яскравий, видовищний футбол»
Напередодні виїзного поєдинку київського «Динамо» з донецьким «Олімпіком» в рамках 29-го туру чемпіонату України своєю думкою і очікуваннями від протистояння поділився півзахисник «Динамо» 90-х Юрій Максимов.

- Інтрига в боротьбі за перше та друге місця в нинішньому чемпіонаті вже остаточно зникла. Відносно відкритим залишилося лише питання про те, хто посяде третє місце. А без інтриги й емоції не ті, й настрій. Команди свої завдання вже вирішили. Хоча, останнім часом «Динамо» демонструє яскравий, видовищний футбол, забиваючи по 4-5 м'ячів. Подивимося, як складеться цього разу.

- У «Олімпіка» через дискваліфікацію не зможуть зіграти проти «Динамо» відразу троє футболістів: захисники Іллой-Айєт та Олійник, а також півзахисник Хомутов. На ваш погляд, це відчутні втрати для команди?

- Вважаю, що за відсутності певних гравців чи в найсильнішому складі, «Динамо» все одно має без проблем обігрувати цього суперника.

- Згідно зі статистикою, у п'яти з шести матчів, проведених між командами, перемогу святкували динамівці. З цим суперником у киян не має виникнути труднощів?

- «Шахтар» своє завдання вже вирішив, тож додаткових преміальних у «Олімпіка» не буде. «Динамо» також нижче другого місця не опуститься. У номінальних господарів лише є невеликий шанс поборотися за третє місце із «Зорею», але їм буде важко.

- Чи має якесь значення той факт, що матч пройде на стадіоні ім. Лобановського - динамівській арені, хоча номінальними господарями й буде вважатися «Олімпік»?

- Ви знаєте, донеччани вже стільки їздили по країні, постійно змінюючи свої «домашні» стадіони, що я навіть не знаю, варто цьому радіти чи ні. Стадіон «Динамо» - це ж теж не постійний їхній притулок, а, скоріше, тимчасовий.

- З огляду на хорошу якість газону, можна припустити, що команди покажуть якісний, комбінаційний футбол?

- Глядачі приходять на футбол, коли є мотивація, інтрига. Коли на полі багато боротьби. А коли одна з команд «виносить» своїх суперників із рахунком 5:0 або 6:0, думаю, це малоцікаво. Має бути непоступлива боротьба, непередбачуваність, а не закономірність.