Юрій Сьомін: «Суркіс завжди дарував годинники, досі всі ношу»

Динамо Київ 11 Травня, 14:35 1530
Юрій Сьомін: «Суркіс завжди дарував годинники, досі всі ношу»
Колишній наставник київського «Динамо», який нині очолює російський «Локомотив», поділився приємними спогадами про роботу в Києві.
«Помилки робить будь-яка людина. Можливо, сьогодні щось зробив би по-іншому. Напевно, не зовсім правильним був момент у 2009 році для повернення в «Локомотив» після виграшу золотих медалей з київським «Динамо». У Києві у нас склалася команда, яка і в Лізі чемпіонів була здатна на багато що - вже як мінімум вийти з групи. Але тяга, яка у мене була завжди, повела в «Локомотив». Хто знає, помилка це чи ні? Як і відхід у збірну. Але в цілому мені на долю скаржитися гріх.

І найважливішою річчю для мене завжди було те, що я не повинен обманювати гравців. Іноді правда буває гіркою - сказати хорошій людині, яка чесно билася за команду, що на наступний рік у нас інші плани та грати він не буде, непросто. Ситуації бували дуже складні, але я завжди був чесний. І те, що у мене ніколи не було великих сварок з футболістами, - одне з головних досягнень в кар'єрі.

У київському «Динамо» президент клубу Ігор Суркіс завжди дарував годинники. Високого рівня, так скажемо. Але якщо результати були хорошими, ставали чемпіонами - то дуже дорогі. А якщо грали гірше - то вже трохи дешевші... До речі, досі всі ношу», - цитують Сьоміна російські ЗМІ.