Експертиза. Суцільні нулі для Євгена Коноплянки

Футбол України 11 Травня, 15:59 954
Експертиза. Суцільні нулі для Євгена Коноплянки
Чому в поєдинку з «Фрайбургом«півзахисник збірної України не скористався своїм шансом...

Вперше в 2017 році отримавши можливість зіграти в основному складі свого клубу, півзахисник німецького «Шальке» Євген Коноплянка не скористався цим шансом. Провівши на полі 61 хвилину в виїзному поєдинку з «Фрайбургом», один із лідерів збірної України запам'ятався хіба що одним заробленим кутовим. В сумі у нього виявилося всього 46 техніко-тактичних дій...

Взагалі-то, помилок у Коноплянки було не багато. Брак склав 24%. Однак якщо врахувати, що в єдиноборства наш футболіст практично не вступав (два рази), в обороні участі не брав (один невдалий відбір, нуль перехоплень і три підбори), воротам не загрожував (нуль ударів), то не дивно, що в результаті у нього виявився такий показник.

П'ять разів вихованець кіровоградського футболу йшов в обведення і чотири рази обігравав захисників. Але продовження, як це часто буває останнім часом у збірній, не було. Всього Коноплянка зробив чотири спроби зробити подачу з флангу, але тільки одна з них принесла хоч якусь користь (заробив кутовий), а інші були неточними.

Розбираючи ТТД нашого футболіста по 15-хвилинах, варто відзначити, що кінцівку першого тайму Євген Коноплянка, взагалі-то, провалив - всього шість дій. Зате активно почав відразу після перерви, виконавши в другому таймі 19 ТТД за 16 хвилин.

Але в цей період якраз і трапилися ті самі три неточні флангові передачі, і тренер його посадив на лавку. Хочеться вірити, що не до кінця сезону, адже до матчу в Фінляндії залишилося вже менше місяця. Або нашій збірній пора пробувати грати без Євгена Коноплянки? Втім, запасемося терпінням і побажаємо нашому футболістові якомога швидше подолати складний період у своїй кар'єрі. Такі бувають у кожного...