Альтернативна збірна України: іноземний легіон

Збірна України 11 Травня, 19:44 2432
Альтернативна збірна України: іноземний легіон
З 138 українців, які грають в елітних дивізіонах європейських ліг, ми вибрали 23-х найдорожчих.

Вчора КОМАНДА1 розповіла, скільки українських футболістів виступає в елітних дивізіонах європейських чемпіонатів. Виявилося, що їх дуже багато - 138 осіб. Цілком вистачило б, щоб заявити в УПЛ чотири клуби, яких не вистачає до 16-ти учасників. Причому на жорсткій конкурсній основі.

Ми вирішили зліпити з них всього одну команду. Вийшла збірна України з наших футболістів, які грають за кордоном. Щоб уникнути «вкусовщини» і пов'язаних з нею претензій, приймемо за основу їх вартість за версією Transfermarkt. Найдорожчі й включені до складу з 23-х осіб. Чому саме 23? Стільки вміщує заявка на ЧС або ЧЄ.

До слова, за межами України знайшлося 19 гравців, яких Transfermarkt оцінює в мільйон євро і вище. Подивимося, чого в нинішньому сезоні домоглися вони (і не тільки).

У таблиці вказані: вік футболіста, клуб, кількість матчів і голів у чемпіонаті країни, кількість матчів і голів в євросезоні за цей клуб, трансферна вартість за версією Transfermarkt (в млн євро).

Збірна України з легіонерів

Вказані: вік футболіста, клуб, кількість матчів і голів в чемпіонаті країни, кількість матчів і голів в євросезоні за цей клуб, трансферна вартість за версією Transfermarkt (в млн євро).