Андрій Оберемко: «Футболісти часто поводяться так, немов вони далекі від політики»

Футбол України 11 Травня, 23:05 1017
Андрій Оберемко: «Футболісти часто поводяться так, немов вони далекі від політики»
Екс-гравець «​​Динамо» та багатьох українських клубів — про футболістів, які грають в Росії.
«Вважаю, що в нашій країні спорт точно не поза політикою. Багато власників клубів так чи інакше пов'язані з політикою. Відповідно, фінанси клубів теж пов'язані з нею.
Скажу особисто за себе: якби мені надійшла пропозиція поїхати в Росію, я б цього не зробив. Але судити тих, хто прийняв рішення поїхати, я не маю права. Тим більше, мій друг Артем Громов туди поїхав. Мені це може подобатися чи ні, але у мене немає права когось засуджувати. Потрібно поважати думку кожної людини. Ось всі сміються над Селезньовим, меми складають – мовляв, поїхав в Росію, щоб годувати сім'ю. Але ж він дійсно робив це перш за все в інтересах своєї родини.
У кожного свої принципи. Так, футболісти часто поводяться так, немов вони далекі від усього цього, але вони заробляють гроші чесною працею, нікого не обманюючи. Вболівальники ж часто використовують подвійні стандарти. Патріотизм патріотизму ворог. Можна повісити собі стрічку в машині або ходити в українській символіці, але при цьому залишатися бидлом і кидати бички на землю», – розповів Андрій Оберемко.