Герой футбольного дня. Йон Гвідетті

Світовий футбол 12 Травня, 11:31 1489
Герой футбольного дня. Йон Гвідетті
Йон Гвідетті не допоміг «Сельті» обіграти «Манчестер Юнайтед».

Ні «Сельта», ні МЮ не вселяли впевненості в тому, що за їхньої участі фінал Ліги Європи буде яскравим чи незабутнім. Обидві команди досить блідо пройшли турнірною дистанцією, а у півфіналі лише додалося тьмяних відтінків. «Манчестер Юнайтед» пройшов далі, але за грою не переконав.

Але «Сельта» винна в тому, що з дистанції довелося зійти завчасно. Поступившись на власному полі 0:1, «кельти» могли відігратися вже у Англії. Якби трохи вправнішими були футболісти команди на завершальній стадії атак. Зокрема, Йон Гвідетті, який, схоже, завдав команді більше шкоди, аніж приніс користі.

Йон Гвидетти (Сельта)

Едуардо Беріццо чудово знайомий з можливостями Гвідетті. Швед – це не віртуозний нападник. Це форвард, який не здатний зіграти нестандартно, швидко зреагувати, швидко перелаштуватися. Гвідетті – доволі прямолінійний і вайлуватий форвард, від якого є користь в щільній силовій боротьбі. Гвідетті ідеально підходить для ролі таранного нападника – витягувати захисників на себе, боротися за м'ячі, спрямовані в гущу штрафного майданчика, протискати захист суперника. Але Гвідетті не надто забивний і в матчах, де потрібно реалізовувати один з одного, швед – далеко не найкорисніша опція.

Вчорашній поєдинок це, власне, і продемонстрував. «Сельта» грала добре, моментами навіть переважала занадто спокійного суперника, але своїх моментів не реалізувала. В активі Гвідетті – три удари, з яких у ствір воріт влучив лише один. А ще швед загальмував низку атак, чимало помилявся при виборі позиції та при передачах. Не дивно, що Гвідетті отримав з найнижчих оцінку за матч серед всіх учасників вчорашнього півфіналу.

Йон Гвидетти (Сельта)

Прикро вболівальникам «Сельти», а також прикро самому Гвідетті. Фінал Ліги Європи відбудеться на його батьківщині, але Гвідетті буде лише стороннім глядачем.