Матч чемпіонату U-21 «Олімпік» - «Динамо» під підозрою комітету етики та чесної гри

Динамо Київ 12 Травня, 18:30 1534
Матч чемпіонату U-21 «Олімпік» - «Динамо» під підозрою комітету етики та чесної гри
Глава комітету з етики та чесної гри ФФУ Франческо Баранка заявив, що під підозру потрапив матч молодіжної першості між «Олімпіком» і «Динамо».

Сьогодні «Динамо» U-21 у виїзному матчі розібралося з однолітками з «Олімпіка» (4:0). За словами Баранки, на деякі результати в режимі Live були поставлені дуже дивні суми, що викликає підозру в договірному характері матчу.


Також італієць зазначив, що футболісти «Олімпіка» нібито знали, коли їм потрібно пропускати голи.

«Ми просимо клуби про максимальне співробітництво, тому що знаємо, що вони жертви цієї проблеми. Але очевидно, що в деяких випадках слів недостатньо».

При цьому Баранка висловив надію, що деякі гравці донеччан будуть співпрацювати з комітетом з етики та чесної гри, адже в іншому випадку є ризик того, що вони більше ніколи не вийдуть на поле.

«Ми зробимо все можливе, щоб вирішити цю проблему, включаючи звернення до поліції. Я сподіваюся, що деякі футболісти «Олімпіка» замість ризику більше ніколи не грати в футбол вирішать співпрацювати з нами».

Нагадаємо, це вже не перший випадок, коли молодіжна команда Олімпіка потрапляє під підозру в нечесній грі. У листопаді 2015 року донеччани зіграли дивний матч проти Карпат (0:4), а влітку минулого року він був визнаний договірним.