Олексій Хахльов: «Приїхав в «Алавес» на тренування. Зробив таке, що в мене рідко виходить. А вони навіть не звернули уваги»

Світовий футбол 12 Травня, 23:31 3720
Олексій Хахльов: «Приїхав в «Алавес» на тренування. Зробив таке, що в мене рідко виходить. А вони навіть не звернули уваги»
Колишній футболіст київського «Динамо», а зараз іспанського «Алавеса» - про адаптацію до іспанського футболу.

- Як проходить твоя адаптація в новій країні?

- Єдине, що кидається в очі - адаптація в плані мови. Я знав, що буде важко, але не міг уявити, що настільки. Розуміння в деяких словах є, але саму суть, що вони тобі хочуть сказати складно зрозуміти.

- Чи говорив ти із Гуцуляком та Вачіберадзе?

- Зараз ми трохи далеко одні від одного і немає змоги зустрітись, але час від часу зв'язок підтримуємо. Перед тим як їхати туди я радився з ними, запитував, як там. Кинулась ще в очі велика інтенсивність. Все настільки швидко, що навіть не встигаєш подивитись хто прийшов на тренування, навіть якщо це керівництво. Мізерний час для того, щоб попити води. Собі розумієш, що в Україні захисник, чи крайній захисник не такий сильний в обіграші, як гравець лінії атаки. Там обіграти може кожен. Буває часом дивуєшся. Приїхав туди і на перших двох тренуваннях зробив такі речі, що рідко виходять, а на це навіть ніхто уваги не звернув.

- Відчуваєш, що граєш в найкращій лізі світу?

- В одній з найкращих. Це скажу точно, - цитує Хахльова FootballHub.