«Челсі» - достроковий чемпіон Англії

Світовий футбол 13 Травня, 09:11 881
«Челсі» - достроковий чемпіон Англії | 19-27
Мінімально обігравши «Вест Бромвіч» на виїзді, лондонці стали недосяжними для конкурентів та вшосте завоювали чемпіонство.

«Челсі» набрав 87 очок і став недосяжним для Тоттенхема, який посідає 2-е місце.

«Сині» змогли завоювати чемпіонський титул за два матчі до кінця АПЛ, у дуже напруженому поєдинку обігравши Вест Бром (1: 0) на виїзний арені.

Єдиний гол у матчі, який подарував «Челсі» перемогу та чемпіонство АПЛ, забив Міши Батшуаї на 82-й хвилині.

Зауважимо, що для бельгійського форварда це всього другий гол в чемпіонаті Англії. В АПЛ він зіграв всього 124 хвилини в нинішній першості.

Нинішній чемпіонський титул став для «Челсі» шостим в історії клубу. До цього лондонці святкували перемоги в чемпіонатах-1954/55, 2004/05, 2005/06, 2009/10 і 2014/15.

Ще в минулому розіграші АПЛ «Сині» зайняли десяте місце, тоді як уже в перший сезон під керівництвом італійського фахівця Антоніо Конте стали переможцями чемпіонату.