Олександр Шовковський: «Підлість занепалих активістів-псевдожурналістів переступає всі мислимі і немислимі межі»

Динамо Київ 13 Травня, 14:34 1986
Олександр Шовковський: «Підлість занепалих активістів-псевдожурналістів переступає всі мислимі і немислимі межі»
Екс-голкіпер київського «Динамо» Олександр Шовковський розповідає про те, як його та його рідних тероризують «активісти-журналісти» видання «Актуальна правда».
— І ось як мені здається...

Ницість занепалих активістів-псевдожурналістів (інакше язик не повертається назвати) «Неактуальної Неправди» сергія медяника, анастасії глуцької та інших осіб, а також їх безпосереднього керівника романа бочкали, вже переступає всі мислимі і немислимі кордони.
Швидше за все, все це від великого досвіду у спілкуванні з громадянином російської федерації євланчиком сергієм сергійовичем, який ховається від поліції і не з'являється на допит до слідчого, за фактом викрадення і незаконного вивезення дітей, який не виконує рішення Верховного Суду України і всіляко перешкоджає Українському Правосуддю, який зриває засідання Судів, з допомогою цих активістів-пседожурналістів.

Замість того, щоб висвітлювати кричуще беззаконня, пов'язане з викраденням дітей і повним ігноруванням законодавства України громадянином РФ, який, до речі, своїми діями подає приклад безкарності та вседозволеності, ці активісти-пседожурналісти «Неактуальної Неправди» сьогодні 12 травня 2017 року заявилися до моїх 70-літніх батьків і почали найбільш свинським, зухвалим і нахабним чином ображати і принижувати їх, обзивати і нахабно брехати, використовуючи гучномовець. Однак, як тільки мої батьки викликали поліцію, ці псевдожурналісти швидко спакували свої манатки і поїхали, не бажаючи спілкуватися з поліцією.

Ні, всім жителям нашої країни, та вже й не тільки нашої, але і всього світу, відомі методи пропаганди і брудні інсинуації, використовувані ЗМІ Росії, якими вони керуються у своїх корисливих і меркантильних цілях, але щоб на поводу у росіянина, громадянина країни агресора, з вини якої йде справжнісінька війна на сході нашої країни, танцювали засоби масової інформації України..., які ще й позиціонують себе, як завзяті борці проти корупції — це, напевно, дорогого коштує. Я розумію, що кожен заробляє так як може і вміє і що гроші не пахнуть, але все-таки...

p.s. Сподіваюся, що про всю Українську Журналістику не будуть судити, дивлячись на цих псевдожурналістів, — написав Олександр Шовковський на своїй сторінці в «Facebook».