Вихованець «Динамо» завершив кар'єру в 24 роки

Динамо Київ 14 Травня, 11:59 4697
Вихованець «Динамо» завершив кар'єру в 24 роки
Голкіпер ФК «Полтава» Мирослав Бонь оголосив про завершення ігрової кар'єри.
«Я вирішив завершити кар'єру за станом здоров'я. Це рішення ухвалили я і моя сім'я. Хочу сказати слова подяки президенту за довіру, розуміння і гарне людське ставлення до мене, вдячний тренерам, особливо Безсмертному Анатолію Петровичу! Хочу сказати спасибі уболівальникам за підтримку в кожній грі, в якій грав, персоналу і всім працівникам бази, адже там працюють хороші люди!» - цитує Мирослава офіційний сайт ФК «Полтава».

24-річний Мирослав Бонь із 2006 року перебував у структурі «Динамо» (Київ), однак виступав виключно за другу команду. 10 листопада 2010 року зіграв першу гру за «Динамо-2», що стала для нього дебютною в професійному футболі. Сталося це у виїзному поєдинку проти «Прикарпаття» (3:0). Однак основним воротарем київського «дубля» стати не зумів, зігравши за чотири роки тільки чотири матчі в першій лізі.

Влітку 2014 року на правах оренди перейшов в ужгородській «Говерлу», однак і в Ужгороді виступав виключно за молодіжну команду, програвши конкуренцію іншому орендованому у «Динамо» воротареві Максиму Ковалю. З 2015 року Мирослав перейшов вільним агентом в ФК «Полтава» - зіграно 25 ігор.