Дмитро Нємчанінов: «Здорово розібралися з Ярмоленком»

Динамо Київ 14 Травня, 13:01 920
Дмитро Нємчанінов: «Здорово розібралися з Ярмоленком»
Захисник «Олімпіка» поділився емоціями після перемоги над «Динамо» (2:1) в матчі 29-го туру Ліги Парі-Матч, а також проаналізував гру своєї команди в цій зустрічі.

- З чим можна порівняти емоції, які зараз відчуваєш після перемоги над «Динамо»?

- Звичайно, тільки найкращі емоції. Приємно, що вдалося обіграти «Динамо». У нас було багато матчів із киянами, були товариські зустрічі, в деяких іграх ми здорово виглядали, але результату не було. То нам на 95-й хвилині забивали вирішальний м'яч, то на 93-й, як було нещодавно на «Олімпійському». Приємно, що забили перший раз в чемпіонаті їм, ще й змогли взяти три очки.

- За рахунок чого вдалося перемогти сьогодні?

- «Динамо» хоч і вийшло не найсильнішим складом, але все одно, це «Динамо». Ті люди, які є у них в команді, вони на порядок вище класом, ніж ми. Ну а «Олімпік» домігся результату за рахунок божевільного бажання і самовіддачі.

- Що Роман Санжар говорив у перерві, адже пішли відпочивати з перевагою в один м'яч?

- Просив нас грати в свій футбол, щоб ми не боялися грати. Ми забили гол, а потім відчули якусь боязнь, віддали ініціативу. «Динамо» могло нас покарати за це, було два попадання в штангу наших воріт. І з мого боку була помилка, коли я не догледів за Циганковим. З такими командами, як «Динамо» і «Шахтар», якщо вдається повести в рахунку, то не можна відходити до своїх воріт, потрібно продовжувати грати в футбол. А почнеш притискатися - будуть проблеми.

- Переломним став гол Поступаленка?

- Так, якби «Динамо» забило в першому таймі, було б важко. У нас після голу Сергійчука майже не було моментів. Добре, що ми змогли дотерпіти, не пропустили в найскладніший момент, коли було найважче. А коли вже змогли забити другий м'яч, «Динамо» майже не створювало стовідсоткових моментів. Була можливість у Бєсєдіна, але в цілому в обороні ми впоралися.

- З виходом Ярмоленка на поле стало складніше?

- Думав, що буде складніше. Справитися з Ярмоленко допоміг Ваня Брінер, мені не доводилося бігти за Андрієм в центр. Ми здорово з ним розібралися, передавали Ярмоленко один одному. За рахунок цього я міг акумулювати свої сили. Крім того, після відходу з поля Морозюка дихати стало легше, адже і Коля, і Андрій Ярмоленко зараз перебувають у відмінній формі, - цитує Нємчанінова Footboom.