​Сергій Гринь: «Для мене це дійсно історичний день, який дуже запам'ятається»

Динамо Київ 14 Травня, 13:58 1605
​Сергій Гринь: «Для мене це дійсно історичний день, який дуже запам'ятається» | 19-27
Півзахисник донецького «Олімпіка» Сергій Гринь в інтерв'ю 1927.kiev.ua розповів про перемогу над «Динамо» та відзначив фартовість стадіону ім. Валерія Лобановського.

— Ви здобули історичну перемогу в історично важливий день для Динамо. Які відчуття?

— Емоції важко передати. Це перша перемога над Динамо на такому рівні. Для мене це дійсно історичний день, який дуже запам'ятається.

— Тренер залишився задоволеним виконаною вами роботою?

Всі задоволені. Нас привітали, поаплодували. Щодо моєї гри, то думаю, що я зробив те, що вимагав тренер. Я задоволений собою. Намагався пресингувати, перекривати захисників, щоб вони так легко не починали атаки. Вся команда ставилася і можна сказати, що Олімпік заслужив на перемогу.

— Що скажете про гру суперника - невмотивованість була відчутною?

— Не знаю, що там сталося в Динамо, але ми виходили на цю гру з величезними бажанням та мотивацією. І ті хто вийшли на заміну і тренерський штаб - всі були лише з думкою про перемогу. Ми дуже хотіли виграти. А деяких моментах нам пощастило, але ми перемогли заслужено.

— Тепер важливо зберегти цей настрій...

— Боротьба для нас лише починається, так що перегорати ніяк не можна, бо вирішується питання участі в Лізі Європи. І нас немає права на помилку, тому всі матчі, які залишилися, ми будемо грати з мотивацією та бажанням.

— Нічия із Зорею, перемога на Чорноморцем і тепер над Динамо - стадіон ім. В. Лобановського стає фартовим для вас?

— Можна і так сказати. Із Зорею взяли очки, впевнено обіграли Чорноморець і з Динамо нам щастило в окремих моментах. Сам стадіон хороший, газон теж в порядку, тут завжди приємна атмосфера і розташування у нього зручне. На цьому стадіоні хочеться грати і показувати хороший футбол. Для цього є всі умови.

Розмовляв Микола Тимощук