Герой футбольного дня. Роман Санжар

Динамо Київ 14 Травня, 16:08 1181
Герой футбольного дня. Роман Санжар
«Олімпік» Романа Санжара обіграв «Динамо» та близький до виходу на міжнародну арену.

«Олімпік» не стрибнув вище голови у вчорашньому матчі проти «Динамо». «Олімпік» зіграв у свій футбол, звівши до мінімуму число необов'язкових помилок. За рахунок цього і вдалося переграти суперника, який проявляв бажання, але припускався занадто багато тактичних і технічних огріхів. «Олімпік» зробив те, що мусив робити.

Зрозуміло, що Романові Санжарові не довелося додатково мотивувати своїх підопічних. Навпаки, від тренера вимагалося заспокоїти команду, підвести її до матчу з холодною головою. Адже «Олімпік» ще ніколи не перемагав «Динамо», а в рамках чемпіонату України навіть не забивав у його ворота голів. У донеччан міг виробитися комплекс, міг виникнути страх перед суперником (особливо після розгромних поразок). Команда банально могла перегоріти. Однак цього не відбулося.


«Олімпік» зіграв дуже зібрано в центрі поля та в атаці, про що свідчать продуктивна боротьба Брікнера, Богданова зі своїми візаві, а також високий відсоток реалізації гольових моментів. Зокрема, варто відзначити другий гол донеччан, коли вони дочекалися помилки «Динамо» і холоднокровно її використали. Без виваженості і впевненості досягнути цього б не вдалося.

З тактичної точки зору «Олімпік» зіграв не найсильніше. «Динамо» досить легко проходило захист донецької команди. Зокрема, гострі забігання Очігави стали для підопічних Санжара несподіванкою і завдали команді чимало неприємностей. Десь «Олімпікові» поталанило, що на завершальній стадії футболісти «Динамо» діяли невдало. Але це знак того, що задирати голови і літати у хмарах донеччанам не варто. Команда дуже близька до виходу на міжнародну арену, проте рівень гри і тактичної оснащеності підвищувати варто.