Сергій Гринь: «Виграли у «Динамо», чому б не виграти у» Шахтаря»?»

Динамо Київ 15 Травня, 18:57 1135
Сергій Гринь: «Виграли у «Динамо», чому б не виграти у» Шахтаря»?»
Півзахисник «Олімпіка», який взяв участь в обох голах у ворота динамівців, розповів про святкування історичної перемоги над киянами та амбіції на матч із «Шахтарем».

- Якщо чесно, емоції після цього матчу досі не вляглися. Як тільки починаю згадувати, що ми виграли у «Динамо», відразу ж починаю знову відчувати ці почуття.

- Як відзначали цю історичну перемогу?

- Після фінального свистка в роздягальню зайшов президент, всіх привітавши. Після гри - всі вже по-різному (посміхається).

- Чув, що ввечері збиралися командою...

- (Сміється) Такі теми я докладно не можу висвітлювати. Є капітан команди, до нього всі питання. Можна сказати, маленький захід все ж відбувся.

- Владислав Гельзін говорив, що будуть подвійні преміальні. Хоч їх не «прогуділи»?

- Поки що їх нам не дали (посміхається). Та й, зізнаюся, я навіть не знаю, які будуть преміальні.

- Досить несподівано «Олімпік» дуже впевнено розпочав зустріч «першим номером». Така була установка Романа Санжара?

- Дійсно, він попросив відразу агресивно накривати суперника. Сказав, що давайте подивимося, як «Динамо» буде з цим справлятися. Ще сказав: «Якщо кияни будуть виходити з-під нашого пресингу за рахунок пасу, перебудуємося, відійдемо на свою половину, і там будемо зустрічати». Думаю, у нас все вийшло, чим змусили «Динамо» помилятися.

- До цього взагалі не вдавалося вразити ворота киян...

- Хотілося виграти, але завдання у нас, в першу чергу, було не пропустити. Розуміли, головне - «зіграти на нуль». А коли і забили, ще більше повірили в свої сили. У той момент ми усвідомили, що з'явився реальний шанс переписати історію.

- Перший тайм, м'яко кажучи, видався непростим. За рахунок чого вдалося вистояти?

- Не можна упустити той момент, що нам дійсно в деяких моментах щастило. Адже у киян двічі були удари в штангу, вони не реалізували вихід один в один... Однак не варто забувати, що це футбол - комусь може пощастити, а кому - ні. Якось раз пощастило «Динамо», коли ми пропустили вирішальний гол на останній хвилині.

- Другий тайм вийшов більш впевненим. Що в перерві говорив Роман Санжар?

- Гра нам давалася, попросив грати спокійніше. Акцентував увагу на тому, щоб не забували пресингувати і не «сідали» в свій штрафний майданчик. У підсумку це і допомогло забити другий гол.

- Можна сказати, що на грі «Динамо» серйозно позначилася ротація?

- Читав, що вказують на гру «Динамо» другим складом. З «основи» не грали тільки Віда, Антунеш і Сидорчук, тоді як Гармаш і Морозюк зіграли з перших хвилин, а Ярмоленко, Шепелєв та Бєсєдін вийшли у другому таймі. Я б не сказав, що грав глибокий резерв! Кияни грали хорошим складом.

- Взагалі могли собі уявити, що вдасться саме в цей день добути першу історичну перемогу? Адже 90-річчя «Динамо», День пам'яті Лобановського...

- Кажу по секрету, у мене перед грою було передчуття, але нікому про це не говорив. Минулого разу я про це розповів, і ми програли 0:4... Подумав, цього разу промовчу, ось і спрацювало (посміхається).

- Попереду матч із «Шахтарем»...

- Будемо намагатися знову добути з «гірниками» очки. Виграли у «Динамо», чому б не виграти у «Шахтаря»? - заявив Гринь в інтерв'ю Footboom.