Символічна збірна тижня українських футболістів

Футбол України 15 Травня, 21:57 1311
Символічна збірна тижня українських футболістів
В нашу символічну команду увійшли представники трьох українських клубів і п'ять легіонерів.

Вже за традицією щопонеділка »КОМАНДА1» вибирає символічну збірну з футболістів національної команди, кандидатів в неї, а також, що особливо відзначилися українських виконавців за підсумками виступів за цілий тиждень.

Микита ШЕВЧЕНКО (Шахтар)

Провів дебютний матч в поточному чемпіонаті. Зіграв на нуль, відбив два удари, виконав 30 передач з точністю 87%.

Сергій КРИВЦОВ (Шахтар)

Виконав 88 ТТД при браку в 9%, виграв сім з дев'яти єдиноборств, зробив 13 перехоплень і підбирань.

Дмитро ЧИГРИНСЬКИЙ (АЕК, Греція)

Відіграв 90 хвилин в переможному виїзному матчі з ПАОКом. Впевнено діяв в обороні, допоміг команді зберегти свої ворота сухими.

Богдан Бутко (Шахтар)

В цілому виконав 112 ТТД при браку в 17%, зробив п'ять обводок, віддав вісім флангових передач (одна з них стала гольовою), записав в актив 16 підбирань і перехоплень.

Володимир КОСТЕВИЧ (Лех, Польща)

Провів черговий переможний сухий поєдинок разом зі своєю командою. Виграв 83% єдиноборств, зробив п'ять обводок, виконав чотири флангові передачі.

Руслан МАЛИНОВСЬКИЙ (Генк, Бельгія)

Знову забив розкішний м'яч дальнім ударом. У 24-х матчах, зіграних в цьому році, набрав 13 очок за системою гол + пас. На одну результативну дію у опорного півзахисника йде 145 хвилин.

Олександр ЗІНЧЕНКО (ПСВ, Голландія)

Зіграв за першу команду вперше за два місяці і відразу віддав два гольових паси. Нагадаємо, що в семи матчах за другий склад записав в актив дев'ять результативних передач.

Антон Поступаленко (Олімпік)

Забив переможний м'яч у ворота Динамо і корисно попрацював на команду. Вступив в боротьбу 20 разів і виграв рівно половину єдиноборств. Здійснив п'ять обводок, віддав дві гострі передачі.

Валерій Лучкевич (Стандарт, Бельгія)

Провів дуже хорошу гру. Мало того, що забив гол, так ще виконав п'ять гострих передач, зробив чотири обведення і зробив п'ять відборів.

Максим Грисьо (Карпати)

Кращий джокер тижня! Вийшов на заміну - зробив гру. Забив м'яч, віддав гольову передачу і допоміг команді здобути вольову перемогу.

Сергій ГРИНЬ (Олімпік)

Весь матч тримав у напрузі оборону Динамо. Нав'язав захисникам 28 єдиноборств, створив шість обводок, взяв участь в 15-ти контратаках своєї команди.