Нойок: «У «Металісті» 22 мужика жили на базі без гарячої води і харчувалися бутербродами»

Футбол України 16 Травня, 10:52 1177
Нойок: «У «Металісті» 22 мужика жили на базі без гарячої води і харчувалися бутербродами»
Півзахисник мінського «Динамо» Олександр Нойок розповів про період у «Металісті», коли клуб не платив зарплату.
«До мінського «Динамо» я виступав за донецький «Металург» і харківський «Металіст». Через фінансові труднощі обидва клуби закрилися. Але людина знайде плюси навіть в найважчих ситуаціях, якщо вона добра і позитивна.

«Металіст» виступав у вищій лізі, але при цьому 22 мужика грали без грошей, жили на базі без гарячої води, а іноді і без світла, і харчувалися бутербродами. Спочатку я знімав квартиру в Харкові, але коли перестали платити зарплату, майже всі перебралися на базу, щоб жити безкоштовно.

Тоді почався дуже класний період: ігри в карти, постійний гумор, замість душу - брудний басейн. Нам обіцяли, що зарплата буде від дня на день. Іноді їздили в місто, ходили в кафе - зовсім вже не бомжували.

Пам'ятаю, поверталися на базу близько десятої вечора і в друга закінчився бензин в баку. Він каже: «Братан, що робити, пару кілометрів не доїхали». Ми залишили машину на узбіччі і стартанули полем до найближчої заправки: було вже темно, страшно, ми ще уявили собі якогось барабашку і погнали з прискоренням», - сказав Нойок в інтерв'ю «Прессболу».