«Наші за кордоном». Асисти Зінченка і яскравий виступ українців у Бельгії

Футбол України 16 Травня, 11:09 2119
«Наші за кордоном». Асисти Зінченка і яскравий виступ українців у Бельгії | 19-27
Олександр Зінченко стріляє двома асистами, Маліновський забив неймовірний гол за »​Генк»​, а Тарас Михалик перервав серію, яка продовжувалась з 2013 року. Все це, а також новини про українських футболістів, у нашому огляді.

Іспанія

Артем Кравець («Гранада»)

Гранада в останньому матчі програла на виїзді «Осасуні» й опустилася на останнє місце Прімери. Артем Кравець продовжує відпочивати від футболу і лікує свою травму.

Нагадаємо, що «Гранада» вже давно втратила навіть теоретичні шанси на збереження прописки в еліті.

Денис Бойко («Малага»)

«Малага» Дениса Бойка розійшлася миром з «Реалом Сосьедад» 2-2. «Малага» вже 5 матчів поспіль не програє, але українець до цієї серії не має жодного відношення.

В останньому матчі «Малага» зіграє проти «Реала» у себе вдома.

Василь Кравець («Луго»)

Василь Кравець закріпився у стартовому складі «Луго» і вже вкотре зіграв усі 90 хвилин. «Луго» знову не виграв, але цього разу і не програв, зігравши 0-0 з «Мурсією». Ця втрата очок майже на 100% ставить хрест на надіях «Луго» поборотися за Прімеру.

Туреччина

Євген Селезньов, Олександр Рибка й Андрій Блізніченко («Карабюкспор»)

Олександр Рибка продовжує відновлюватися від травми, а ось Блізніченко та Селезньов вийшли у стартовому складі «Карабюкспора».

Женя знову забив з пенальті, але це не допомогло його команді виграти. Цей гол став для нього шостим в сезоні, п'ять з яких він забив з пенальті. Обидва українці були замінені на 62-й хвилині матчу.

Німеччина

Артем Федецький, Денис Олійник, Ігор Березовський («Дармштадт»), Владлен Юрченко («Байєр») і Євген Коноплянка («Шальке»)

З кожним разом все сумніше й сумніше спостерігати за тим, як складається доля у наших хлопців у Бундеслізі. Коноплянці дали шанс у минулому турі, але він його змарнував, тому на матч проти «Гамбурга» його вже ніхто не поставив. Юрченко заліковує травму, як і Олійник. Федецького не було в заявці на гру з «Гертою».

Єдиним з українців, які мали шанс вийти на поле, став Ігор Березовський, який був у заявці «Дармштадта», але на поле так і не вийшов.

Ось такі справи. «Дармштадт» вилітає до другої Бундесліги, а «Шальке» з «Байєром» провели жахливі сезони й залишились без єврокубків.

Польща

Хомченовський і Романчук («Ягеллонія»)

Хомченовський забив дуже важливий гол у минулому турі, який допоміг «Ягеллонії» обіграти «Віслу» 2-0. Що цікаво, Хомченовський вийшов на поле наприкінці зустрічі і йому знадобилось всього три хвилини, щоб забити гол. Ця перемога дозволила команді українця залишитися на першому місці.

Ще один українець Романчук зіграв усі 90 хвилини.

Артем Путівцев («Термаліка»)

Путівцев разом зі своєю «Термалікою» отримали шість сухих голів від Легії. Українець провів на полі всі 90 хвилин і був схожий на манекен, якого обходили форварди «Легії». Дуже слабка гра від нашого футболіста, як і від всієї команди.

Костевич («Лех»)

«Лех» виграв 2-0 і залишився на другій сходинці. Костевич провів на полі всі 90 хвилин і надійно закрив свій фланг.

Якщо Шевченко не викличе Костевича на матч проти фінів, то це буде просто злочин проти футболу, такого захисника треба награвати.

Бельгія

Андрій Тотовицький («Кортрейк»)

Тотовицький відзначився голом за «Кортрейк», але його точний удар з пенальті не допоміг команди набрати бодай один бал. «Кортрейк» програв «Еупену» 3:2.

Відзначимо, що Андрій вийшов на поле лише у середині другого тайму.

Руслан Маліновський («Генк»)

Руслан забив черговий супер-гол! «Генк» переміг 2:0 «Мускрон» на виїзді. Цей гол став для Руслана п'ятим в чемпіонаті і сьомим у всіх турнірах у поточному сезоні.

Лучкевич («Стандард»)

А ось і дебютний гол Лучкевича, який допоміг «Стандарду» обіграти «Мехелен». Вітаємо Валерія!

Також варто відзначити, що Валерія визнано ГРАВЦЕМ МАТЧУ!

За підсумками голосування, організованого «Стандардом», вболівальники визнали українця кращим гравцем матчу. За нього віддали голоси 36% від тих, хто голосував.

Греція

Євген Шахов (ПАОК) проти Дмитра Чигринського (АЕК)

Знову ПАОК зіграв з АЕКом. Цього разу команди зустрілися в чемпіонаті Греції. Шахова на полі не було, а ось Чигринський провів на полі всі 90 хвилин і допоміг своїй команді виграти 1-0. Ця перемога вивела АЕК на перше місце. Нагадаю, що чотири команди ведуть боротьбу за єдину путівку до Ліги чемпіонів.

Нідерланди

Олександр Зінченко (ПСВ)

Саша Зінченко зробив дві результативні передачі в матчі свого ПСВ проти «Зволле». Вже багато хто й забув коли українець виходив на поле у складі ПСВ. Останні декілька місяців Зінченко бігав за молодіжку і ось в останньому турі Коку дав йому шанс проявити себе, яким наш футболіст скористався сповна.

Інші цікаві новини про українців

Пилип Будківський забив вперше у 2017 році

Льопа знову забив красивий гол за Осієк. На рахунку українця, крім 8 голів, ще 4 асисти у поточному сезону.

Тарас Михалик забив вперше з 2013 року

Борис Тащі вміє не тільки гарно забивати, а й віддавати класні паси-цукерки на своїх партнерів по команді.