Сопко: «У фіналі Кубка на перший план вийдуть характер команд і воля до перемоги»

Футбол України 17 Травня, 11:27 862
Сопко: «У фіналі Кубка на перший план вийдуть характер команд і воля до перемоги»
Відомий футбольний експерт, колишній гравець донецького «Шахтаря» Олександр Сопко поділився думками про майбутній фінал Кубка України.
«Не можна назвати фаворита в матчі «Шахтар» - «Динамо». Саме поняття фінал Кубка виключає можливість віддати комусь перевагу. У цьому протистоянні на перший план вийдуть характер командний і гравців зокрема, воля до перемоги, бажання довести свою перевагу над найпринциповішим суперником в українському футболі.

Звичайно, кожна з команд захоче показати свої сильні сторони, за рахунок яких можна домогтися успіху. У «Шахтаря» це добре поставлена командна гра, психологія і впевненість в собі, технічно «гірники» виглядають краще. А також за рахунок майстерності гравців «Шахтаря», команда Фонсеки може перемогти.

У «Динамо» сильними сторонами я б назвав дисципліну, організацію гри, і також мастеровитість лідерів. Довгий час вважалося, що київський клуб впевненіше почуває себе в силовому футболі, однак останнім часом «Шахтар» навряд чи поступається підопічним Реброва в фізичному компоненті.

Хто перебуває зараз в кращому стані важко сказати. Цей матч стоїть окремо і порівнювати попередні зустрічі не має сенсу. Тим більше, що в чемпіонаті багато гравців основи як «Динамо», так і «Шахтаря» отримали можливість відпочити, краще підготуватися до фіналу, підзарядити свої «батарейки», і це означає що вони покажуть сьогодні на полі все своє вміння», - сказав Сопко.