Андрій Павелко: «Шахтар» - «Динамо» - це стиль УПЛ»

Динамо Київ 18 Травня, 09:29 814
Андрій Павелко: «Шахтар» - «Динамо» - це стиль УПЛ»
Президент ФФУ поділився враженнями від фіналу Кубка України та розповів, чи задоволений організацією відповідальних матчів у Харкові.

«Ярмоленко взяв медаль, але не захотів її одягнути. Я вважаю, що це нормально. Це залежить від людини - хтось одягає і знімає, хтось бере одразу в руку. Це емоції, хтось виграв, хтось програв... Завтра Ярмоленко виграє і переможена команда так само буде отримувати медалі. Напевно, це повага між суперниками, колегами по цеху, яка приходить з досвідом, таке собі емоційне сприйняття реальності.

Сьогодні була чудова гра, але завтра все може змінитися, буде інший переможець. Головне, щоб завжди був фейр-плей, повага один до одного була як на полі під час гри, так і поза ним.

Чи задоволений я проведенням матчів у Харкові? Можна взяти статистику фіналів і подивитися по уболівальникам, які приходять. У минулому році матч був у Львові і там була 21 тисяча уболівальників. Цього року в Харкові їх було більше. Динаміка показує, що ми на правильному шляху. Сьогоднішні вболівальники з Харкова ще раз підтвердили, що наступна гра збірної повинна бути тут. Тут є віддані вболівальники, позитивна аура і сприятлива обстановка.

Я впевнений, що допомога вболівальників на «Металісті» у грі проти нашого прямого конкурента за вихід на чемпіонат світу дасть нам можливість отримати позитивний результат у матчі проти Туреччини.

Матчі «Шахтар» - «Динамо» втратили в статусі? У будь-якому чемпіонаті є «класико» - такі матчі, як «Реал» - «Барселона», «Мілан» - «Інтер». Завжди є топ-матч, який дає прикрасу та стиль чемпіонату. «Шахтар» - «Динамо» - це стиль Прем'єр-ліги», - сказав Павелко після поєдинку.