Герой футбольного дня. Артем Кравець

Динамо Київ 19 Травня, 11:36 1485
Герой футбольного дня. Артем Кравець
Артем Кравець завершив виступи у чемпіонаті Іспанії.

Гарно попрощатися з чемпіонатом Іспанії Артем Кравець не зумів і не зможе. Сьогодні «Гранада» проведе свій заключний поєдинок в Прімері 2016/17, але Кравець не зіграє через проблеми зі здоров'ям. А після цього команда мінімум на сезону опуститься до Сегунди. Знайома ситуація для Кравця: другу частину минулого сезону нападник провів у «Штутгарті» і колектив також понизився у класі.

В «Гранаді», звісно ж, Кравець проявив себе ліпше, аніж у «Штутгарті» (та й часу було більше – рівно на пів сезону). Артем – один з лідерів «Гранади» за показником кількості зіграних поєдинків. У українця – 26 матчів, з яких в основі – 16. А ще Кравець – найліпший бомбардир команди на рівні з Мехді-Карселою Гонсалесом – 5 голів (сьогодні наздогнати чи навіть випередити конкурентів можуть Рамос та Перейра, у яких – по чотири точних удари). Кравець часто був чи не єдиною світлою плямою в грі «Гранади». Стараннями і бажанням українець виділявся постійно. А ось майстерності частенько не вистачало – тут пригадується, зокрема, зручний шанс Артема в матчі проти мадридського «Реала». Це як показовий приклад.

До приходу Рамоса Кравець був залізно основним нападником команди (при чому, своє місце Артем виборов потом і невпинною працею). Але потім частіше грав колумбієць, - навіть якщо він поступався українцеві за рівнем корисності для команди. Ну а ще пізніше Кравця вибила з колії травма. Свій останній поєдинок у Прімері нападник зіграв більше місяця тому. «Гранада» не має права викупу українця. Та навіть якби мала на добровільній основі – навряд чи використала б його. Тому Кравець повинен повернутися до «Динамо», з яким ще рік діючого контракту. Хоча вже зараз з'являються чутки про можливий перехід Артема до нового чемпіонату. Зокрема, приглядаються до нападника турки.

Хоча Артем Кравець знадобився б нинішньому «Динамо». Сергій Ребров залишився лише з двома класичними центральними нападниками, один з яких, - Роман Яремчук, - проявляє себе не з найліпшого боку. А Кравець міг би бути корисним не лише на полі, але й у роздягальні – з його вмінням концентруватися, налаштовуватися і бажанням завжди бути на видноті.

Артем Кравец (Гранада)

Хоча тут ще запитання – чи залишиться в «Динамо» Сергій Ребров?