Ігор Суркіс - про матч ветеранів збірних України та Грузії

Динамо Київ 21 Травня, 11:34 1129
Ігор Суркіс - про матч ветеранів збірних України та Грузії
Президент ФК «Динамо» (Київ) Ігор Суркіс відвідав матч ветеранів збірних України та Грузії.

У складах обох команд вийшли футболісти, які довгі роки захищали кольори «Динамо», і своїх симпатіях Ігор Михайлович не був однозначний. По закінченню матчу він подякував футболістам обох команд, побажавши ще довго зберігати високу майстерність і міцне здоров'я.

- Дуже ностальгічний настрій, такі майстри зібралися на полі. Як казав наш великий Олег Володимирович Блохін, «майстерність не проп'єш». Комусь легше, комусь важче, хтось старший чи молодший. Але люди грають в футбол, розуміючи, що вони роблять на футбольному полі. Від двох таймів по 30 хвилин кожен отримав справжнє задоволення. Адреналіну не було, просто задоволення від гри майстрів.

- Перехід гравців від активної кар'єри до ветеранів завжди непростий, не всі люди себе можуть знайти. На вашу думку, як цю проблему можна вирішити?

- Кожна людина її вирішує сама, повинна готувати себе до чогось. Будь-який спортсмен повинен готувати себе до нового життя, починати все з нуля. Я і своїм футболістам кажу: «відіграйте, заробіть, принесіть людям радість. Тоді перехідний період буде для вас більш легким. Зможете підготуватися до іншої роботи, адже не всі можуть стати тренерами. Зараз зайшов в нашу роздягальню, там знайомі обличчя, багато хто і в «Динамо» працює. Ті ж Олексій Михайличенко, Володимир Безсонов, Віталій Косовський. Взяти Володимира Єзерського, він заздалегідь готував себе до виходу «на пенсію» і зараз є тренером юнацької збірної. А хто буде тренувати команди, якщо не майстри, які відіграли по 15 років на найвищому рівні? Більшість залишається в цій професії, але є і виключення, хтось іде в бізнес, інші взагалі, пропадають з поля зору. Але, в принципі, те, що ми сьогодні бачили на полі, викликає тільки повагу. Зібралося багато людей, велася трансляція... Мені дуже сподобалося! - цитує Ігоря Михайловича офіційний сайт ФК «Динамо» Київ.