Сергій Погорілий: «У Лужного по роздягальні все літало»

Динамо Київ 21 Травня, 13:08 1542
Сергій Погорілий: «У Лужного по роздягальні все літало»
Екс-гравець «Арсеналу», «Таврії» і «Металіста» Сергій Погорілий розповів ведучій програми «Моя гра» Аллі Бублій про досвід роботи з Олегом Лужним в «Таврії».

- Коли у Лужного немає свистка і секундоміра, це абсолютно інша людина - дуже позитивна, хороша, який без проблем тобі свою машину дасть, вислухає ...

- А кому давав машину?

- Так мені один раз давав... Я сказав: «Мені в аеропорт потрібно, а він відповів: «Бери мою машину, без проблем».

- Літало у Лужного щось по роздягальні?

- Усе. Я не пам'ятаю, щоб потрапляло. Пляшки пластикові - святе. Стіл, пам'ятаю... Якось у Львові у «Карпат» було два видалення, і ми їм примудрилися програти. Я пам'ятаю, він з такою силою вдарив стіл, що його, по-моєму, на рентген повезли. Ми сіли, як миші.

- Коли хтось погано зіграв, він міг сказати все, як є?

- Так. Якось ми грали в Сімферополі о першій годині дня. Вийшов на розминку - і вже, як пломбір: стоїш, «танеш», нічого не розумієш...

З «Ворсклою» грали. Мені хтось покотив м'яч, і я хотів обіграти суперника або під себе м'яч прибрати... Мені здавалося, що в мене вже сонячний удар. В результаті чи то Безус, чи то ще хтось не влучив у порожні ворота... І Олег Романович потім покричав: «Якби він забив, ти б у мене в Київ пішки пішов», - розповів Погорілий в ефірі каналу «Футбол 1».