«Динамо» буде сіяним в обох раундах кваліфікації Ліги чемпіонів

Динамо Київ 21 Травня, 17:20 2412
«Динамо» буде сіяним в обох раундах кваліфікації Ліги чемпіонів
«Динамо» буде в посіві І у раунді плей-офф кваліфікації ЛЧ.

Віце-чемпіон України 2016/17 «Динамо» стартує в кваліфікації наступної Ліги чемпіонів – з третього раунду. На початковому для себе етапі кияни будуть в списку сіяних команд – про це відомо стало ще раніше. Сьогодні ж визначилася й остаточна позиція киян у раунді плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів. У разі виходу до цього раунду «Динамо» також потрапить до когорти сіяних команд.

Наразі з тих, хто має стартувати в раунді плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів (гілка представників ліг) лише у «Севільї» вищий, аніж у «Динамо», клубний рейтинг. Теоретично з вищим рейтингом до кваліфікації можуть потрапити команди з чемпіонатів Англії та Італії. Обійди «Динамо» за показником особистого рейтингу може «Аякс» (амстердамці мають один євро кубковий матч у запасі), який також повинен стартувати у кваліфікації (якщо не виграє поточну Лігу Європи). У всіх інших команд рейтинг нижчий аніж у «Динамо». Це означає, що кияни будуть мінімум п'ятими у списку найрейтинговіших учасників стикового раунду. Цього досить для гарантованого місця у посіві.

Серед потенційних суперників «Динамо» у кваліфікації Ліги чемпіонів 2017/18 – «Янг Бойз», «Ніцца» (третій кваліфікаційний раунд), «Спортінг» (Лісабон), «Хоффенхайм (раунд плей-офф). Але список не повний, він ще формується.