Руслан Кошелєв: «Хотіли повернути суперникові боржок»

Динамо Київ 21 Травня, 17:59 907
Руслан Кошелєв: «Хотіли повернути суперникові боржок»
Захисник «Динамо» U-19 Руслан Кошелєв прокоментував домашню перемогу над луцькою «Волинню» (1:0).
«Тренери залишилися не особливо задоволені грою. Сьогодні багато чого не виходило, хоча погода і поле були шикарні. Намагалися відпрацьовувати ті навички, над якими працюємо на тренуваннях, відточувати майстерність і, звичайно, як завжди, грали на перемогу.

Ми повинні були віддати супернику один боржок за поразку на виїзді в першому колі. Хотіли забити якомога більше, але сьогодні результативність трохи підвела. Я б не сказав, що суперники піднесли якісь сюрпризи. Команда не дуже сильна, йде внизу таблиці. Грали спокійно. Щось виходило, щось ні.

Вигравати завжди приємно. «Динамо» U-19 в кожному матчі грає на перемогу. Навіть після того, як ми стали чемпіонами, тепер на полі більше відпрацьовуємо навички як індивідуальні, так і командні. Результат вже не тисне, тому граємо більш спокійно і пробуємо щось нове.

Взаємодія з Кулішем? Мені з ним комфортно грати. Ми добре розігруємо комбінації на тренуваннях, але сьогодні трохи не пішло.
В останньому матчі проти «Зірки» хочемо виграти і грюкнути дверима, щоб перед відпусткою красиво закінчити чемпіонат на мажорній ноті» - розповів Кошелєв.