Євген Смирний: «Могли зіграти краще, але і так не дозволили «Волині» нічого створити»

Динамо Київ 21 Травня, 18:19 551
Євген Смирний: «Могли зіграти краще, але і так не дозволили «Волині» нічого створити»
Півзахисник юнацької команди київського «Динамо» Євген Смирний поділився враженням від матчу проти «Волині».
«У цілому, ми контролювали хід матчу, але збивалися на індивідуальні дії. Варто було грати в один-два дотики, а ми трохи перетягували з передачами, тому вийшла не дуже комбінаційна гра, як планували спочатку. Та й реалізація нас підвела: сьогодні було багато моментів. Будемо працювати на тренуваннях над цим компонентом, і все буде нормально.

Безумовно, гра була для нас принциповою. Незважаючи на те, що ми вже стали чемпіонами, тренери також говорили: треба довести, що та поразка у першому колі була випадковістю. За великим рахунком, ми не дозволили «Волині» нічого створити. Звичайно, могли зіграти краще, але, як мінімум, довели лучанам, що та поразка була прикрим непорозумінням.

Коли відразу забиваєш, грати завжди стає легше, адже команда суперника повинна відкриватися, у нас з'являються зони в середині поля, особливо, у гравців атаки. І цей простір стає легше використовувати. Коли ж рахунок нічийний, розкрити оборону суперника набагато складніше.

Що стосується переходу до молодіжної команди, поки що невідомо, хто саме з гравців 1998 року народження туди потрапить. Потрібно добре виконувати свою роботу, думаю, шанс буде у кожного, необхідно лише правильно ним скористатися» - розповів Євген.