«Олімпік» втратив очки у матчі проти «Шахтаря»

Футбол України 21 Травня, 19:28 1339
«Олімпік» втратив очки у матчі проти «Шахтаря» | 19-27
Сьогодні у донецькому дербі переможця не виявилося.

«Олімпік» уже на 12-й хвилині забив гол. Дентіньо обрізався в центрі поля, а Поступаленко миттєво зорієнтувався та віддав у коридор між Ордецем та Кривцовим на Сергійчука, який переправив м'яч у сітку воріт.

«Шахтар» зумів зрівняти рахунок після перерви на 50-й хвилині. Азеведо пішов у атаку, зіграв у стінку з Патріком та прострелив на дальню стійку, куди мчав Бутко. Богдан у підкаті м’яч у ворота і переправив, залишивши за спиною Немчанінова – 1:1.

Зазначимо, що у сьогоднішньому матчі головнийтренер гірників Паулу Фонсека спостерігав із трибун, оскільки напередодні він переніс невелику медичну процедуру, що завадило йому виконувати свої обов' язки під час матчу.