Післяматчева прес-конференція Сергія Реброва

Динамо Київ 21 Травня, 22:12 10770
Післяматчева прес-конференція Сергія Реброва
Головний тренер київського «Динамо» прокоментував поразку від луганської «Зорі» у поєдинку 30-го туру Ліги Парі-Матч (1:2).

- Сергію Станіславовичу, чи була у вас розмова з президентом клубу після фіналу Кубка України?

- Ні, розмови не було. Зараз у мене закінчується контракт і, напевно, ініціатором цієї розмови має бути президент. Адже я не можу сказати, хочу я працювати чи не хочу, це нікого не цікавить. Спочатку президент потрібен розуміти, чи потрібен я команді. Поки такої розмови не було.

- Чому не було в заявці Гармаша?

- Після минулої гри у Гармаша було мікропошкодження. Вчора він тренувався, але ми його приберегли. Із Денисом все нормально, він буде готуватися до гри з «Шахтарем».

- Чи бачите ви, що потрібно зробити у наступному сезоні, щоб команда могла на рівних боротися з «Шахтарем»?

- Я сам довгий час грав у «Динамо», тому переживаю за клуб не менше, ніж вболівальники, президент і футболісти. Я бачу, наскільки гравці зараз засмучені. Щоб працювати далі, ми повинні зрозуміти, що сталося в цьому сезоні та як іти далі.

Сьогодні ми грали за честь «Динамо», я сказав про це хлопцям. Ми можемо вигравати або погравати, але сьогодні я не бачив, що футболісти рвали на полі та віддавали все, що в них є. Сьогодні у футболістів, які не потрапляли до основного складу, були останні шанси закріпитися в основі.

Виходячи на цю гру, потрібно було доводити не мені, а вболівальникам, які прийшли на стадіон і підтримували команду.

Після двох виграних чемпіонств у деяких гравців є проблеми з мотивацією. Якщо ми залишимося з тими ж гравцями і тренером, я не бачу прогресу. Або ми зараз маємо змінити тренера та дати нову мотивацію гравцям, або продавати від немотивованих гравців і освіжати склад, в тому числі молодими гравцями. Сьогодні їх було достатньо на полі, ми ж не можемо поставити одразу десять чоловік із молодіжної команди.

Звісно, це ненормальна ситуація. Напевно, після двох успішних сезонів у когось притупилася мотивація та немає амбіцій грати в цих турнірах.

Я переживаю за цю команду і хочу, щоб футболісти та президент були впевнені в команді. Тому можна буде розуміти, як працювати далі.

- За вашими словами, в «Динамо» є гравці, у яких немає мотивації та які тягнуть команду назад, але при цьому до кадрової революції не готовий президент?

- Ніхто не тягне команду назад. Я вважаю, що у двох попередніх сезонах ми виступили гідно. Є приклад «Шахтаря». Зараз у них прийшов новий тренер і, хоча футболісти особливо не змінилися, вони грають із новою мотивацією.

Можливо, в наступному сезоні нам і не потрібно змінювати футболістів. Це вирішувати не мені, а президенту. Я говорив про цю проблему перед початком сезону. На жаль, не вдалося спрацювати на трансферному ринку. Але зараз всі бачать цю проблему і, сподіваюся, ми гідно вийдемо з цього становища.