Динамівці в оренді: асист Хльобаса приніс перемогу «Ворсклі»

Динамо Київ 22 Травня, 08:51 1130
Динамівці в оренді: асист Хльобаса приніс перемогу «Ворсклі» | 19-27
Підбиваємо підсумки уїк-енду для динамівців, які виступають на правах оренди в українських та зарубіжних клубах.

У зустрічі «Карпат» Олександра Гладкого та «Ворскли» Сергія Мякушка і Дмитра Хльобаса переможцями вийшли господарі. Мінімально перемогти полтавчанам допоміг орендований у «Динамо» нападник, який на 57-й хвилині зробив результативну передачу на Шарпара. Пішов із поля Хльобас на 92-й хвилині, поступившись місцем Саківу.

Інший динамівець у складі «Ворскли», Сергій Мякушко, з᾿явився на полі на 64-й хвилині, замінивши Ткачука, який отримав травму голови. А Олександр Гладкий провів у складі «Карпат» повний матч, проте відзначився лише заробленим попередженням.

«Олександрія» та «Чорноморець» розписали мир, завершивши зустріч із рахунком 1:1. Олександр Андрієвський у складі «моряків» відіграв усі 90 хвилин, проте не допоміг своїй команді здобути три очки. Граючи з середини першого тайму вдесятьох, «Чорноморець» відкрив рахунок, але пропустив гол із пенальті від господарів, за яких повний матч провів Андрій Цуріков.

Європейські чемпіонати вже підійшли до завершення, причому далеко не всі команди орендованих динамівців там на провідних ролях.

Артем Кравець пропустив зустріч «Гранади» із «Еспаньолом» (1:2), оскільки продовжує відновлення після травми. Його команда закінчила чемпіонат Іспанії на останньому місці, набравши всього 20 балів, та вилітає до Сегунди.

Жуніор Мораєс також у черговий раз опинився поза заявкою «Тяньцзінь Цюаньцзянь», а команда бразильця перемогла на виїзді «Чунцин Ліфан» – 0:1. Після 10-ти турів китайської Суперліги «Тяньцзінь Цюаньцзянь» займає сьому позицію.

«Ніцца» Юнеса Беланда провела результативний матч із «Ліоном», який завершився з рахунком 3:3. Марокканець відіграв увесь поєдинок і завдав двох ударів по воротах, із яких один – у площину. За підсумками сезону «Ніцца» посіла третю позицію та гратиме у кваліфікації Ліги чемпіонів.

Ще більшу гольову феєрію побачили глядачі матчу «Халл Сіті» – «Тоттенхем» (1:7), щоправда, більшість забитих м᾿ячів побували у воротах «тигрів». «Халл» вже в першому таймі пропустив три голи, проте орендований динамівець Дьємерсі Мбокані так і залишився сидіти на лаві запасних. Як і «Гранаду», «Халл», який зайняв 18-те місце в АПЛ, чекає пониження в класі.