Подія футбольного дня. Відвідуваність матчу Шахтар - Олімпік

Футбол України 22 Травня, 11:09 1231
Подія футбольного дня. Відвідуваність матчу Шахтар - Олімпік
«Шахтар» - «Олімпік» – статистика відвідуваності.

Офіційні дані з поєдинку «Шахтар» - «Олімпік», який відбувся у Києві на стадіоні «Динамо» імені Лобановського. На трибунах зібрався 6 631 глядач. Паралельно «Динамо» на НСК «Олімпійський» приймало «Зорю». На трибунах зібралися 8 193 глядача. Різниця – 1 562 глядача. При тому, що «Динамо» виступає у своєму рідному місті і на своєму рідному стадіоні. А «Шахтар» по суті ситуації – гастролер.

Шахтер - Олимпик

А тиждень тому на тому ж стадіоні ім. Лобановського відбувся матч «Олімпіка» проти «Динамо». Різниця лише в тому, що формально господарем поля був «Олімпік», а вчора формально команда Санжара виступала у гостях. Так от, на тому матчі зібрався 3 531 глядач – майже вдвічі менше від вчорашнього показника.

Хоча на НСК «Олімпійський» нещодавно «Динамо» зібрало на матчі з «Олімпіком» 8 361-го глядача. Більше, аніж «Шахтар» зібрав вчора, але різниця ця є занадто малою, якщо зважати на абсолютно різні умови, у яких працюють клуби.

Ну і загальна картина. Середня відвідуваність матчів «Динамо» – 10 134 глядача за матч; середня відвідуваність матчів «Шахтаря» – 9 396 глядачів за матч. Донеччани йдуть з киянами майже на одному рівні, при тому, що протягом сезону свої домашні поєдинки в чемпіонаті України проводили на чотирьох різних стадіонах – у Харкові, Львові, Запоріжжі та Києві.

Посещаемость

Подобається це комусь чи ні, але треба визнати вищу ефективність та продуктивність роботи «Шахтаря» з вболівальниками. «Динамо» роботу з глядачами також проводить, але кінцевий результат не такий високий, як би цього хотілося керівництву київського клубу.