Сергій Ребров: «Я прогнозував цю ситуацію перед сезоном»

Динамо Київ 22 Травня, 14:41 2062
Сергій Ребров: «Я прогнозував цю ситуацію перед сезоном»
Наставник київського «Динамо» - про відсутність мотивації у динамівців у поєдинку з «Зорею» та мабутню зустріч із президентом клубу Ігорем Суркісом.

- «Зоря» була більш вмотивована. У нас відбулася ротація складу, але гравці, виходячи на поле, мають доводити, що вони необгрунтовано сидять на заміні. Так, хлопці старалися, але я не бачив бажання рвати, бігти, намагатися відігратися та віддати всі сили в цій грі.

Звичайно, зустріч із президентом буде. Але, напевно, вона повинна відбутися, в першу чергу, з ініціативи президента. Якщо він мене покличе, звичайно, я з задоволенням прийду. У мене є сформована думка, і коли ми з Ігорем Михайловичем зустрінемося, ви все дізнаєтеся.

- Бажання працювати у вас є?

- Звичайно, все залежить від нашої зустрічі. Я прогнозував цю ситуацію перед сезоном. Напевно, ми повинні розуміти, що команді потрібно щось нове, якийсь струс: або зміна тренера, або зміна футболістів. Щось нове футболісти вже не сприймають. І тому слід визначитися, як ми збираємося йти далі. І виходячи з цього вирішувати моє майбутнє. Але його вирішує, в першу чергу, президент, а не я, - сказав Сергій Станіславович в ефірі каналу «2+2».