Ультрас «Динамо» розповіли про перфоманс на матчі з «Зорею»

Динамо Київ 22 Травня, 15:31 2891
Ультрас «Динамо» розповіли про перфоманс на матчі з «Зорею»
Величезний банер, піднятий на учорашньому матчі проти «Зорі» (1:2), присвячений 90-річному ювілею клубу та легендарним гравцям «біло-синіх».
«Перф, піднятий на вчорашньому матчі - на даний момент найскладніше, що ми робили в історії нашого руху. В одному полотні ми спробували вмістити найбільші досягнення Динамо та найбільш визначних для нашого клубу людей.

І якщо ви когось не розгледіли чи не впізнали, то задум у нас був такий: Перший склад команди в 1927 - Віталій Голубєв з першим трофеєм нашого клубу (Кубок СРСР 1954) - Валерій Лобановський і його сухий лист - Олег Блохін - Здобуття Суперкубку УЕФА в 1975-му - Анатолій Дем’яненко з Кубком Кубків 1986-го, а також зіркова команда тих років (Чанов, Михайличенко, Беланов і т.д.) - Шева та Ребров, що забиває у ворота Ньюкасла - Валентин Белькевич з Суперкубком 2004 (це коли СаШо пенальті забив) - матчі з м’ясом в 2008-му - власне і сам СаШо з Кубком України 2015 після неймовірної серії пенальті - танці вже сучасної команди після здобуття Чемпіонства 2016... Для кожного покоління фанатів Динамо тут є пам’ятні моменти, які навіюють спогади. Для кожного є ще купа подій та постатей, гідних бути зображеними на цьому полотні... За 90 років наш клуб здобув величезну кількість титулів і зробив перемоги гарною традицією, до якої ми всі звикли. Тому зараз, коли команда переживає не найкращі часи, хотілось би нагадати гравцям за який славетний клуб вони грають...

Над банером, робота над яким сумарно тривала 10 днів, спільними силами працювали колективи нашої трибуни: Д.ультрас, Солянка БС, VIVA Kyiv, Ultra Fazione, BadBoys та North Company. Також подяка кожному, хто купляє наш стаф та абонементи на нашу трибуну, адже саме завдяки вам ми маємо фінансову можливість реалізовувати подібні проекти!» - йдеться у повідомленні на сторінці WBC | Ультрас Динамо.