Ребров зазнав ювілейної поразки в чемпіонаті України

Динамо Київ 22 Травня, 22:58 1038
Ребров зазнав ювілейної поразки в чемпіонаті України Фото: 1927.kiev.ua
Сергій Ребров провів на чолі «Динамо» 87 матчів УПЛ, з яких програв 11,49%

Поразка від Зорі стало для Сергія Реброва 10-м в чемпіонаті України на посаді головного тренера Динамо. У нинішньому сезоні він програв сім матчів з 30-ти, в двох попередніх (з невеликим хвостиком) - три з 57-ми. Статистика, м'яко кажучи, сумна. Наприклад, сезон-2014/2015 кияни завершили взагалі без поразок (шість нічиїх в 26 іграх УПЛ). У минулому чемпіонаті було дві поразки. Зараз - просто обвал якийсь.

Динамо и Сергей Ребров проиграли семь матчей в чемпионате-2016/2017. Фото fcdynamo.kiev.ua

Зорі підопічні Реброва програли вдруге. Найчастіше динамівців засмучував тільки Шахтар - чотири рази. Зате серед тренерів-переможців Реброва в УПЛ - тривладдя: по дві перемоги у Мірчі Луческу, Паулу Фонсека і тепер Юрія Вернидуба.

Найчастіше за історію виступів у чемпіонаті України Динамо програвало тільки під керівництвом Олега Блохіна - 12 разів. Але якщо подивитися на відсоток поразок від загального числа матчів, то у Реброва не найгірші результати.

Але і до кращих показників - Анатолія Дем'яненка, Валерія Лобановського, Михайла Фоменка - йому після нинішнього сезону тепер дуже далеко. Але ж до початку цього чемпіонату у Реброва було лише 5,26% поразок в УПЛ. Менше, ніж у Лобановського...