Артем Мілевський: «Якщо піде Ярмоленко, в «Динамо» залишиться дитячий садок»

Динамо Київ 23 Травня, 16:44 2009
Артем Мілевський: «Якщо піде Ярмоленко, в «Динамо» залишиться дитячий садок»
Колишній нападник «Динамо» провів веб-конференцію на FootballHub, у ході якої прокоментував проблеми «біло-синіх» та розповів про свої плани на майбутнє.

Про можливе повернення до України:

«Не забуваю про Київ, намагаюся приїжджати і спілкуватися з друзями. Повернутися в якості футболіста - навряд чи. Відверто кажучи, про можливе повернення в «Динамо» більше жартома говоримо. Що стосується Америки, то якщо їхати туди - тільки відпочивати. Хоча футбол там дуже розвивається.

В Україні - тільки в «Динамо» і, можливо, ще в «Говерлу». Їх президент дружить із Панковим».

Про завершення кар'єри:

«Ще не визначився з цим питанням. Скоро розпочну власну справу. Я вже говорив про це багато разів, тому зараз промовчу».

Про кризу в «Динамо»:

«Як вболівальнику та колишньому футболісту клуба, мені неприємно бачити те, що відбуваються. Я не буду зараз виливати на когось бруд, шукати винних. Це суто проблема Ігоря Михайловича Суркіса.

Рівню «Динамо» зараз відповідає лише Віда та ті гравці, які складали кістяк команди при мені. Рибалка, Гармаш, Ярмоленко. Може, молодь підтягнеться. Решту я не знаю. Цей Кадар - хто це взагалі? Що за футболіст? Антунеш - це взагалі жах. Петрович чи як його?.. У «Спортинг» пішов? Пантича купили.

Президент клубу повинен відповідати за це. Я думаю, він повинен взяти в свої руки, налагодити ситуацію. Зараз до Києва привозять таких футболістів, що просто смішно. Я згадую те покоління футболістів, яке було при мені, - це взагалі небо і земля.

Я не кажу, що в «Динамо» зараз немає хороших гравців або я не переживаю за команду. Навпаки - я великий шанувальник клубу. Але хороших футболістів в Києві залишається все менше і менше. Я хочу побажати «Динамо», щоб в наступному році хлопці стали чемпіонами. Я вірю в це! Хочу побачитися з хлопцями, якщо вийде».

Про Сергія Реброва:

«Людина двічі виграла чемпіонство - що тут потрібно оцінювати? Це рівень, таке зробити важко. Інша справа, що зараз немає команди, немає кому грати. Якщо піде Ярмоленко, то взагалі буде дитячий садок. Хоча там непогані молоді хлопці є - Шепелєв і Бєсєдін. Після відходу Ярмоли залишаться тільки Рибалка та Гармаш».

Про можливих тренеров «Динамо»:

«Кого я бачу на посаді тренера «Динамо»? Не знаю. Можливо, Хацкевич. Мені здається, що ця кандидатура була б ідеальною після Реброва.

Думаю, що призначення Маркевича - малоймовірне. У Хацкевича могло б вийти щось цікаве».

Про стосунки України та Росії:

«Я ніколи політикою не цікавився і новини по телевізору не дивився, тому мало що знаю. Не знаю, як насправді все в країні відбувається. Тому не хочу це коментувати. У мене в Україні багато друзів і знайомих, я дуже багато здоров'я тут віддав.

Мені подобається і Україна, і Київ - моє рідне місто. А політика - не моя справа. Там і без мене вистачає охочих розібратися, а я ж можу тільки побажати, щоб це швидше закінчилося. Щоб в результаті прості люди залишилися задоволені. Думаю, це завдання номер один для президента України».