«Динамо» допомогло здійснити мрію відданого вболівальника

Динамо Київ 24 Травня, 15:22 1297
«Динамо» допомогло здійснити мрію відданого вболівальника
Матч «Динамо» - «Зоря», який відбувся у неділю на НСК «Олімпійський», став особливим для одного з палких уболівальників нашої команди – хлопчика Паші, якому, безперечно, він запам’ятається надовго.

У цей день здійснилася ще одна мрія тяжкохворої дитини. Павло – приємний, відкритий та харизматичний хлопчик, який просто обожнює київський клуб, зараз він бореться з тяжкою хворобою – у нього рецидив раку.

Паша мріяв вивести своїх кумирів – футболістів «Динамо» на матч чемпіонату України, але була одна проблема - він за зростом та віком не відповідав параметрам дітей, які виводять гравців на поле. Та, незважаючи на це, ФК «Динамо» Київ дозволив йому зробити це, таким чином посприявши здійсненню мрії. Паша вийшов на поле одним із перших, ведучи за руку одного зі своїх кумирів Домагоя Віду, який у поєдинку із «Зорею» був капітаном. Хлопчик почувався безмежно задоволеним та щасливим. Також він отримав у подарунок бутси і м’яч adidas, познайомився з усіма футболістами, почув слова підтримки від тренерів обох команд – Сергія Реброва та Юрія Вернидуба, сфотографувався з ними на пам’ять і навіть спробував себе у ролі коментатора на телеканалі «2+2»!

Відзначимо, що у Паші рецидив раку, тож після матчу він повернувся у лікарню на хіміотерапію. Сподіваємося, його здійснена мрія та купа позитивних емоцій, які він отримав перед та під час матчу, допоможе хлопчику швидше одужати. «Динамо» щиро бажає йому цього, а також відвідати ще багато матчів за участі улюбленої команди.