«Шахтар» - «Динамо»: останні новини перед грою

Динамо Київ 26 Травня, 15:25 2062
«Шахтар» - «Динамо»: останні новини перед грою
У п’ятницю, 26 квітня, на ОСК «Металіст» у Харкові відбудеться українське «класико», київське «Динамо» зіграє з донецьким «Шахтарем».

Обидві команди прибули до Харкова ввечері напередодні гри та зупинилися у тих самих готелях, що і тиждень тому, перед фіналом Кубка України. «Гірники» - у Kharkiv Premier Palace, динамівці – у готелі «Чичиков». У день гри суперники обмежилися прогулянками поблизу готелів.

Вранці у день гри у конференц-залі стадіону «Металіст» відбулася традиційна передматчева нарада з організаційних питань. Окрім іншого, було затверджено, у формі яких кольорів проведуть матч суперники. Динамівці зіграють у домашньому, білому комплекті форми (голкіпер – у жовтому), господарі поля – у помаранчево-чорному (воротар – у зеленому).

У день гри біля кас ОСК «Металіст» не спостерігається ажіотажу, в продажу ще багато квитків, і навряд чи сьогодні на матчі буде аншлаг. За інформацією директора ОСК «Металіст» Романа Пеца на матчі очікується до 15 тисяч глядачів. «Динамо» підтримуватимуть до трьохсот уболівальників.