Дмитро Михайленко: «Динамо»? Я залишаюся в «Дніпрі»

Футбол України 27 Травня, 21:38 1074
Дмитро Михайленко: «Динамо»? Я залишаюся в «Дніпрі»
Наставник дніпрян під час післяматчевої конференції прокоментував інформацію в ЗМІ про те, що він може очолити «Динамо».

- Сьогодні в діях гравців «Дніпра» відчувалася приреченість. Який настрій зараз в команді? Гравці пов'язують своє майбутнє з «Дніпром» або шукають інші варіанти продовження кар'єри?

- Питання хороше. Я можу сказати про своє бажання і рішення. Гравці ж напевно мають свої думки на цей рахунок. Можливо, сьогоднішня блякла гра пов'язана і з емоційним станом. Цілком це можливо. Ми самі бачили, що емоційний стан був не найкращим. Але вони - професіонали, і повинні знаходити емоції, мотивацію, стимул, щоб виходити і радувати вболівальників, а якісь свої думки залишати на потім. Сподіваюся, в останній грі в плані емоцій все буде по-іншому.

- Чи вважаєте перемогу «Ворскли» закономірною?

- «Ворскла» була ближчою до перемоги. Вони були гостріше в атаці; у нас же вийшла сьогодні безкрила атака, не було особливо моментів, весь час чогось не вистачало. Або емоцій, або фізичних сил, але, я думаю, мова про перше.

- Чи не пізно вийшов Ротань?

- Руслан тренується всього кілька днів, і є ризик повторного ушкодження. Наше завдання - поберегти його здоров'я. Крім того, він ще не в тих кондиціях, щоб виходити з перших хвилин.

- З'явилася інформація про інтерес до вас з боку «Динамо»...

- Ця інформація не відповідає дійсності.

- Можна зрозуміти, що ви залишаєтеся в «Дніпрі», яким би він не був?

- Так і є.