«Галатасарай» близький до підписання контракту з Євгеном Хачеріді

Динамо Київ 28 Травня, 16:22 1228
«Галатасарай» близький до підписання контракту з Євгеном Хачеріді
Турецькі ЗМІ стверджують, що гранд близький до підписання контракту з Євгеном Хачеріді.

Жовто-червоні готові заплатити «Динамо» за перехід футболіста 1 млн євро навіть незважаючи на те, що його контракт закінчується через місяць 30 червня 2017 року. До речі, така ж інформація про термін дії угоди значиться на авторитетному сайті transfermarkt.de, але президент київського клубу Ігор Суркіс не так давно в коментарі телеканалу 2+2 стверджував, що термін договору з Хачеріді закінчується на рік пізніше, у 2018-му...

Українець замість італійця

Як пишуть турецькі журналісти, раніше «Галатасарай» був націлений на придбання у московського «Спартака» італійського захисника Сальваторе Бокетті, але після зриву угоди переключився на українця. Повідомлення про інтерес «Галатасарая» до Хачеріді з'являлися і раніше, навіть називалася сума, яку стамбульці обіцяли Євгену як зарплату - 6,5 млн євро за три роки.

На користь можливого відходу Хачеріді з київського клубу говорить той факт, що він останнім часом перестав потрапляти до складу. У 2017 році центрбек не провів жодного офіційного поєдинку. У квітні він був травмований, але, навіть відновившись, все одно залишався поза заявкою на матчі.