Стартував продаж квитків на матч Україна - Мальта

Збірна України 29 Травня, 16:27 617
Стартував продаж квитків на матч Україна - Мальта
Стартував продаж квитків на товариський матч національної збірної команди України з футболу із командою Мальти, який відбудеться 6 червня в австрійському Граці.

Зустріч стане контрольною підготовкою перед відповідальним поєдинком кваліфікації чемпіонату світу 2018 року зі збірною Фінляндії. Незважаючи на те, що матч пройде в Австрії, вболівальники матимуть можливість відвідати його. Проте, враховуючи певні особливості матчу, просимо всіх бажаючих підтримати головну команду країни придбати квитки заздалегідь.

Придбати квитки на матч Україна – Мальта можна:

- з 26 травня 2017 року на сайті esport.in.ua. Після оплати Вам на пошту надійде сертифікат, який у день матчу потрібно обміняти на квиток в касі стадіону «Арена Меркур Грац».

- 5 та 6 червня 2017 року в касі стадіону «Арена Меркур Грац».

Час роботи кас: 5 червня з 9:00 до 17:00, 6 червня з 9:00 до кінця першого тайму.

Вартість одного квитка, придбаного на сайті становить 300 гривень, плюс - додатковий сервісний збір у розмірі 30 гривень сплачується за послуги компанії esport.in.ua.

Ціна реалізації квитка в касі стадіону «Арена Меркур Грац» згідно законодавства Австрії встановлюється 10 EURO + 13% ПДВ.

Умови придбання квитків:

- на один аккаунт можна замовити не більше 6 квитків;

- при замовленні обов’язково необхідно надати свої особисті дані та дані інших осіб, для яких Ви замовляєте квитки (номер закордонного паспорту, ім’я та прізвище, як вказано у паспорті, дату народження);

- квитки поверненню та обміну не підлягають.