Рінат Ахметов: «Брати Суркіси - такі ж «хворі» люди, як і я»

Динамо Київ 29 Травня, 16:37 3582
Рінат Ахметов: «Брати Суркіси - такі ж «хворі» люди, як і я»
Президент «Шахтаря» розповів про свої стосунки з Ігорем та Григорієм Суркісами.

- Наш чемпіонат хворіє. Я думаю, ви пам'ятаєте, що в 90-ті роки наш чемпіонат теж хворів. Але, у той же час, була наша конкуренція з київським «Динамо», за що я вдячний братам Суркісам. Тому що у нас така конкуренція, що іноді ми лаялися сильно, лаялися голосно — але це було цікаво, і вболівальники ходили на футбол. І, в результаті, за великим рахунком, ми все одно вивели наш футбол на якісно новий рівень.

- Ви з теплотою говорите про братів Суркісів — що без них би не було «Динамо», не було б конкуренції, протистояння «Шахтар» - «Динамо»... Ви підтримуєте стосунки, говорите про футбол із ними?

- Так, вони мене привітали з чемпіонством, ми підтримуємо стосунки. Ви ж розумієте, це такі ж «хворі» люди, як і я. Ми стільки років служимо футболу... І я думаю, що якби не було «Шахтаря» — у них не було б конкуренції, і для них теж цей футбол не був би таким яскравим. Це зараз у них негативні емоції, але вони будують плани. Як в наступному році зробити команду краще, яке зробити посилення, яких гравців купити... Довіритися Сергію Реброву або запрошувати нового тренера? У себе всередині вони думають, але вистраждають рішення серцем, і головне, щоб від їх рішення виграв український футбол в цілому, тому що ми повинні отримати сильну конкуренцію. Але я переконаний, що «Динамо» в надійних руках, - цитує Ахметова footballua.tv.