Андрій Павелко провів у Сумах другу стратегічну сесію

Футбол України 29 Травня, 22:30 751
Андрій Павелко провів у Сумах другу стратегічну сесію
Сьогодні, 29 травня, у Сумах відбувся другий стратегічний форум.

В обговоренні комплексної програми розвитку українського футболу – «Стратегія-2030» взяли участь президент ФФУ Андрій Павелко, представники компанії-співавтора концепції «Ернст енд Янг» та керівники федерацій Полтавської, Чернігівської, Київської, Черкаської, Сумської та Харківської областей.

Представлена у Сумах концепція викликала жвавий інтерес місцевого футбольного активу. Кілька годин керівники федерацій футболу східних, центральних та північних областей висловлювали свої міркування щодо «Стратегії-2030» та вносили пропозиції до тих чи інших розділів документу.

«У кожної обласної федерації є свої територіальні та інфраструктурні особливості та проблеми. І нам дуже важливо почути їх думку щодо необхідних реформ та перспектив розвитку футболу і в їх регіонах, і в Україні загалом. Чим більше інформації ми отримаємо на місцях, тим точнішим і ефективнішим буде фінальний варіант «Стратегії-2030», – розповів після сесії Андрій Павелко.


«Стратегія-2030» – системна програма розвитку футболу в Україні, над якою спільно працюють ФФУ та партнер УЄФА – компанія «Ернст енд Янг». Стратегія складається з кількох ключових розділів. Перший – «СТАРТ» розрахований на період до 2020 року і передбачає програми розвитку стадіонів, підготовки тренерів, адміністрування, розвитку футболу в регіонах та нову систему виховання футбольних талантів.

28 травня стратегічна сесія, під час якої відбувалося обговорення концепції, пройшла в Одесі. 30 травня висловити свої міркування щодо «Стратегії-2030» матимуть нагоду федерації західних областей України.