Українські легенди футболу перемогли угорців – 3:1

Збірна України 30 Травня, 21:05 1111
Українські легенди футболу перемогли угорців – 3:1 | 19-27
30 травня в Ужгороді, на стадіоні «Авангард», національні ветеранські збірні команди України та Угорщини провели матч, присвячений 25-річчю першого матчу в історії збірної України.

«Синьо-жовті» у цьому поєдинку взяли своєрідний реванш у суперників, перегравши їх з рахунком двадцятип’ятирічної давнини – 3:1.

Самому футбольному дійству передувала офіційна церемонія відкриття меморіальної дошки, участь у якій взяли президент Федерації футболу України Андрій Павелко та Федерації футболу Угорщини Шандор Чайні.

«Дуже приємно, що історія стосунків між нашими державами переплітається з футболом. Ми раді, що наші футбольні родини є дружніми та близькими. Раді провести цю товариську гру в Ужгороді, де власне, і започаткувалася наша футбольна історія», - зазначив Андрій Павелко.

У свою чергу Шандор Чайні подякував українській стороні за те, що саме матч з угорцями було визнано офіційним стартом у новітній історії українського футболу.

Зі стартовим свистком «синьо-жовті» заволоділи ініціативою у грі, але наші гості небезпечно контратакували, проте вже до перерви зусиллями Андрія Воробея та Івана Гецка українські легенди повели в рахунку – 2:0.

Після перерви, українська команда на 46-й хвилині зустрічі довела рахунок до розгромного. Олег Собуцький з одинадцятиметрової позначки переграв воротаря угорців Андруша Йожефа.

За десять хвилини наші суперники відквитали один м’яч зі штрафного. Це Чобо Фехер влучно пробив майже у «дев’ятку».

По завершенню товариської зустрічі численні вболівальники мали змогу взяти автограф у легендарних гравців обох команд, а також зробити фото на згадку.

Національна збірна ветеранів України – Національна збірна ветеранів Угорщини – 3:1

Голи: Воробей (19), Гецко (25), Собуцький (46)

Україна (стартовий склад): Кутєпов – Шелепницький (к), Єзерський, Сак, Беженар, Анненков, Нагорнняк, Ковалець, Гусєв, Гецко, Воробей

Угорщина: (стартовий склад): Йожеф – Монош, Телек, Месоль, Чех, Халмаї, Мартон, Домбі, Детарі, Фехер, Токолі