Ростислав Тарануха: «Пишаюся, що перебуваю у «Динамо», у нас дуже згуртувався колектив»

Динамо Київ 30 Травня, 21:53 717
Ростислав Тарануха: «Пишаюся, що перебуваю у «Динамо», у нас дуже згуртувався колектив»
Півзахисник «Динамо» U-21 Ростислав Тарануха прокоментував домашній матч своєї команди з одеським «Чорноморцем».

- «Чорноморець» - непростий суперник. З ними завжди важко грати. Особливо згадується гра на виїзді, коли ми поступилися 1:3. Після цього матчу ми весь час дуже серйозно налаштовувалися на них. Сьогодні також билися, боролися і виконували установку тренера.

У першому таймі у нас гра трохи не складалася. Можливо, вже дещо «чемоданний» настрій був. Але в перерві ми розібрали помилки, і, думаю, гідно провели другу половину матчу, здобувши перемогу.

- Швидкий забитий гол зазвичай полегшує завдання?

- Звичайно. У одеситів бойова команда, з ними завжди важко грати. Їм не важливо, з яким рахунком вони програють - завжди б'ються до останньої секунди.

- Коли виходили на заміну, які завдання поставив тренер, яку установку дав?

- Я повинен був вийти і грати так, як грає лівий хавбек. Тренери сказали, коли зміщуватися в середину і інші футбольні аспекти. Головне наше завдання покращувати свою гру, прогресувати і вдосконалюватися, як футболіст, і як команда, в цілому. Перемога ж в чемпіонаті - другорядна мета.

- Сезон завершено. Які підсумки року можете підвести для себе?

- Вважаю, сезон можна занести в актив і зробити правильні висновки для себе. Розібрати, що було поганого, і також проаналізувати. Я пишаюся, що перебуваю в такій команді, як «Динамо»! У нас за цей рік дуже сильно зблизився і згуртувався колектив, ми стали однією сім'єю. Навіть зараз у мене змішані відчуття... Не віриться, що завтра їду у відпустку, і хлопців не бачитиму.

- Уже спланували відпочинок?

- Найближчий тиждень присвячу університету - потрібно закрити сесію. А потім поїду відпочивати за кордон, на море.

- Ви ведете дуже цікавий аккаунт в Інстаграм, викладаєте різні ролики. Відеомонтаж - це ваше захоплення?

- (посміхається) Можна сказати, що захоплення. Буває, знімаємо з друзями ролики, під настрій. Якщо кудись їдемо, можна трохи подуріти.

- Нещодавно ви виклали запальний танець під пісню Кеті Перрі...

- Це вже пішло в історію. Виклав, щоб люди подивилися. Це ми з Вовою Маханьковим на заїздах перед іграми ходимо, гуляємо по базі, ділимося враженнями. Якось побачили в інтернеті цей танець, і вирішили, що і ми можемо таке зняти. Сам танцями професійно ніколи не займався. Я не вважаю себе хорошим танцюристом (сміється).