Скільки можуть заробити «Шахтар» і «Динамо» в наступній Лізі чемпіонів?

Динамо Київ 31 Травня, 11:22 1688
Скільки можуть заробити «Шахтар» і «Динамо» в наступній Лізі чемпіонів?
Клуби, які представлять Україну в Лізі чемпіонів в наступному сезоні, отримають солідні матеріальні бонуси.

Точні суми, які зможуть заробити учасники європейських клубних турнірів сезону-2017/2018, УЄФА назве до кінця літа. Можна припустити з тенденції останніх років, що минулорічні тарифи трохи скорегують в бік збільшення. Якщо навіть ні, то виплати все одно вийдуть дуже навіть пристойними. Менше, ніж в минулому сезоні, точно не буде ...

А порядок цифр в єврокубках-2016/2017 був наступним.

Ліга чемпіонів

Базова виплата всім 32 клубам на груповому етапі - по 12,7 млн євро. Так що, як мінімум таку суму вже гарантував собі «Шахтар», який, нагадаємо, в ролі переможця УПЛ отримав право сіятися на жеребкуванні з першого кошика.

Бонус за перемогу на груповому етапі - 1,5 млн, за нічию - 500 тис. Невикористані кошти (500 тис з кожної нічиєї) будуть підсумовані і перерозподілені серед клубів, які виступають на груповому етапі, в пропорційній залежності від кількості здобутих ними перемог.

Кожен учасник 1/8 фіналу отримає ще як мінімум по 6 млн. Далі заглядати поки не будемо.

Що стосується «Динамо», то в кваліфікації ми отримаємо не менше 2 млн за успіх в плей-офф раунді або 3 млн після вильоту з турніру на цій стадії. Крім того, кожному невдасі третього відбіркового етапу виділяють 420 тис євро. Але, сподіваємося, до цих калькуляцій не дійде ...

Ліга Європи

Базова виплата всім 48 клубам на груповому етапі становила по 2,6 млн. Виходить, «Зоря» їх собі вже гарантувала. Бонус за перемогу в групі був 360 тис, за нічию - 120 тис. Невикористані кошти (120 тисяч з кожної нічиєї) будуть підсумовані і перерозподілені серед клубів в пропорційній залежності від кількості здобутих ними перемог.

Учасники, які посіли перше місце в своєму квартеті, отримають ще як мінімум по 600 тис, що фінішували на другій позиції - по 300 тис.

У кваліфікації ЛЄ команди отримували: за участь в третьому відбірковому раунді - 235 тис (на такий куш можуть розраховувати «Олімпік» і «Олександрія» або «Чорноморець»), а в раунді плей-офф клубам виплачували по 245 тис (але тільки таким, які вибули з турніру).

Сергій Пількевич