Прощальна прес-конференція Сергія Станіславовича Реброва

Динамо Київ 31 Травня, 21:51 11339
Прощальна прес-конференція Сергія Станіславовича Реброва
Вашій увазі остання прес-конференція Сергія Реброва ще в якості головного тренера «Динамо» Київ.

- Гра була дуже важливою для «Чорноморця» і я дякую хлопцям, що налаштувались на цю гру і віддали всі сили. Остання гра чемпіонату. Звичайно, вона важлива для психологічного стану самих гравців. Підготуватись до наступного сезону. Як я говорив у роздягальні, що з нас буде вимагатись ще більше.

- «Чорноморець» був достойний грати у єврокубках за підсумками цього сезону?

- Мені складно щось сказати. Я не бачив багато матчів «Чорноморця». Бачу, що в цьому сезоні це організована команда, яка знає за рахунок чого вона грає. У них є ряд виконавців, які використовують простір швидких гравців. І ті матчі, які вони виграли вони організовано захищались. Мали можливості в атаці, тому що швидкі гравці, які можуть на швидкості створити моменти.

- Ви вже визначились зі своїм клубом?

- Звичайно визначились. Ми ще перед матчем говорили з Ігорем Михайловичем. Зараз потрібно про це сказати. Розмови я не буду говорити, але ми потиснули один одному руки і далі не будемо продовжувати співпрацю. Я звичайно, хотів би подякувати команді. Я подякував їй у роздягальні. Подякувати президенту, який дав мені шанс працювати у великій команді. Дав мені досвід, тих футболістів. Подякувати всім вболівальникам, які підтримували мене у кожну хвилину - перемога це, чи поразка. Побажав команді удачі. Надіюсь, наступний сезон буде ще складнішим. Хлопцям самим потрібно готуватись. Зараз я став їхнім вболівальником і так як всі буду підтримувати цю команду.

- Чи вистачить вам досвіду, аби відправитись тренувати в Європу?

- Не можу сказати. Коли я був зимою в Лондоні до мене підходили люди, дізнавались, запитували, але у мене був контракт з «Динамо». Зараз я не вів ні з ким переговорів і хочу присвятити свого часу сім'ї. Домовився з деякими командами, щоб поїхати і подивитись на збори. Зараз хочу відпочити від того ажіотажу, який був останній тиждень-два.