Динамо Київ 31 Травня, 23:48 1786
Динамівці в оренді: Андрієвський забиває рідному клубу, асист Гладкого приносить «Карпатам» перемогу | 19-27
Сьогодні в українській Прем'єр-лізі пройшов заключний тур, і ми завершуємо підбиття підсумків гри динамівців, які виступають на правах оренди в українських клубах.

Сергій Мякушко та Дмитро Хльобас взяли участь у зустрічі «Сталі» та «Ворскли» (0:0). Нападник з᾿явився у стартовому складі полтавської команди та мав по гольовому моменту в обох таймах, проте в першому випадку не зумів пробити голкіпера, а в другому – запустив м᾿яч над поперечкою. Відігравши 62 хвилини, Хльобас був замінений на Загорулька. А Мякушко отримав зовсім трохи ігрового часу, вийшовши на поле на 86-й хвилині замість Одарюка. Їх «Ворскла» завершила чемпіонат на лідерській позиції у Групі 2 та отримає за це Трофей престижу.

У паралельному матчі у Львові «Карпати» здобули вольову перемогу над «Зіркою», пропустивши першими (2:1). Олександр Гладкий відіграв у складі «левів» увесь матч і відзначився гольовою передачею на Матвієнка у моменті з другим голом «Карпат» на 68-й хвилині. Цей асист став третім для орендованого динамівця у весняній частині сезону, яку він проводить у «Карпатах».

А хавбек «Чорноморця» Олександр Андрієвський, якому «Динамо» дозволило взяти участь в останньому матчі сезону, відзначився ще більше – він забив єдиний гол одеситів у поєдинку з киянами (2:1), впевнено пробивши з пенальті. Також на рахунку Андрієвського – жовта картка за фол проти Циганкова.

«Олександрія» виборола останню путівку до Ліги Європи, зігравши вдома внічию з «Шахтарем» − 1:1. Команди обмінялися голами ще в першому таймі, а орендований динамівець Андрій Цуріков провів на полі повний матч.

Єдиним серед орендованих динамівців, хто не отримав сьогодні ігрового часу, став хавбек «Зорі» Владислав Калітвінцев, якого не знайшлося у заявці луганчан на поєдинок із «Олімпіком». Впевнено перемігши донеччан (2:0), команда Юрія Вернидуба завершила сезон із першими у своїй історії бронзовими нагородами.