Валерій Яремченко: «Ребров для «Динамо» зробив більше, ніж обидва Суркіси разом взяті. Навіщо так ганьбити молодого тренера?»

Динамо Київ 1 Червня, 17:18 1327
Валерій Яремченко: «Ребров для «Динамо» зробив більше, ніж обидва Суркіси разом взяті. Навіщо так ганьбити молодого тренера?»
Екс-наставник «Шахтаря», «Карпат», «Іллічівця» та запорізького «Металурга» поділився думками про результати 32-го туру УПЛ.

– Валерію Івановичу, у 32 турі зберігалася лише одна турнірна інтрига: хто стане 5-ю командою від України у єврокубках. На вашу думку, чи здатна Олександрія більш гідно виступити у Лізі Європи, ніж Чорноморець?

– Припустимо, приїде в Олександрію команда зі Швейцарії. Як вона там почуватиметься? Український футбол – це жах, розумієте? Що там говорити про Олександрію, якщо навіть Динамо чи Шахтар не впустять у фінал єврокубка. Чому? Бо наша країна не розвивається. Шахтар має великі гроші, але і їх не впустять. Я вчора прочитав, що у Динамо робиться… Футбол в Україні деградує. Дуже важка ситуація.

– Чи дивилися ви вчора прощальний матч Сергія Реброва на чолі Динамо? До речі, якої ви думки про його відставку?

– Так, я дивлюся трансляції матчів. Але у прифронтовій зоні, де я мешкаю, людям не до футболу. Тут постійні обстріли. І навіть зараз, коли ми з вами розмовляємо. Сергія Реброва я знаю дуже добре. Коли я повернувся із Сирії, то взявся тренувати юнаків у Шахтарі. Набирав їх з усієї області. У Горлівці, приміром, взяв Реброва. Він відповідав усім вимогам донецького Шахтаря.

Щоб описати те, як з ним зараз вчинили у Динамо, я навіть не можу підібрати слів. Адже Ребров зробив для Динамо більше, ніж обидва Суркіси разом узяті. Я знаю, що він усім своїм серцем хотів зробити у Києві нормальну команду. Сергій – чесний хлопець і хотів вдячністю відплатити рідному клубу. Але річ у тому, що в Суркіса немає грошей для адеватної команди. У нього нема грошей навіть для того, щоб відповісти на теперішній склад Шахтаря, який продав багатьох своїх гравців. Вболівальники це знають, але бояться сказати. А я не боюсь. Не хочу жодним чином образити Суркіса, але для чого так ганьбити молодого тренера?

Ребров – мовчить. Я не телефонував йому, хоча можу це зробити у будь-яку хвилину. Що з Динамо буде надалі – я навіть не знаю.

– Дніпро не дограв свій останній матч в УПЛ…

– Я вам так скажу: як тільки українські бізнесмени припинили красти – вони тут же закінчили із фінансуванням команд. Ось вам пряма відповідь на ваше питання. А припинили красти – бо вже нічого. Колись критикували Кучму. Але він у порівнянні із теперішнім президентом – маленький хлопчик, - розповів Яремченко в інтерв'ю «Футбол 24».