Ігор Суркіс: «Футбольна біографія Хацкевича не викликає сумнівів у професіоналізмі»

Динамо Київ 2 Червня, 15:25 1787
Ігор Суркіс: «Футбольна біографія Хацкевича не викликає сумнівів у професіоналізмі»
Президент «Динамо» прокоментував призначення Олександра Хацкевича головним тренером київського клубу.

«Я вдячний Сергію Реброву за результати виконаної роботи на посаді головного тренера. За два чемпіонства, два Кубка та Суперкубок України. За те, що він створив умови, за яких динамівська молодь набула досвід та впевненість у своїх силах, і почала показувати якісний дорослий футбол.

Ми прийшли з ним до обопільної згоди, що на наступному етапі розвитку команди Сергій Станіславович повинен передати естафетну паличку іншому керуючому. Цю почесну й відповідальну місію відтепер виконуватиме Олександр Хацкевич. Гадаю, що його футбольна біографія не викликає сумнівів у професіоналізмі.

Для клубу з 90-річною історією, безсумнівно, важливі титули та чергові трофеї. Однак ще більш важливим та актуальним завданням, яке сьогодні стоїть перед керівництвом «Динамо», тренерським штабом, є комплексне реформування команди, зміна поколінь гравців, адаптація до нових економічних умов, які диктує нам реальність.

Тому новий наставник команди буде продовжувачем реалізації тієї стратегії, яка в найближчій перспективі має повернути «Динамо» лідируючі позиції в українському та європейському футболі. У нас вистачить терпіння й наполегливості для досягнення цієї амбітної мети», - цитує Суркіса офіційний сайт ФК «Динамо» Київ.