Суркіс: «Те, що відбувається з «Десною» – це маячня і ганьба нашої Федерації»

Динамо Київ 2 Червня, 18:05 1939
Суркіс: «Те, що відбувається з «Десною» – це маячня і ганьба нашої Федерації»
Президент «Динамо» Ігор Суркіс прокоментував рішення віддати право виступати в УПЛ «Вересу» замість «Десни».
«Те, що відбувається з «Десною» – це маячня і ганьба нашої Федерації. Зрозумійте мене правильно, сьогодні команда завоювала право брати участь в Прем'єр-лізі. І раптом рішенням якихось людей, які просто нічого не роблять, вирішують включити замість цієї команди «Верес». За яким правом ми тоді працюємо? Командам не треба боротися? Ми показуємо, що в нашому футболі не спортивна конкуренція, а чиновники засідають в своїх кабінетах. Протести уболівальників «Десни» абсолютно правильні. Так, є моменти, що клуб не надав необхідний для існування в Прем'єр-лізі бюджет. Але дайте їм можливість, дайте 10-15 днів.

Те, що відбувається в нашому футболі – просто беззаконня. По матчу з «Полтавою», який не був зіграний. Ми грали в Кропивницькому і втратили всі шанси на чемпіонство. То ми грали взагалі в ямах. Я сказав Реброву, що ми могли запросити інспекторів, що це поле травмонебезпечне, що у нас багато збірників. У нас була доба, щоб звернутися в ФФУ.

Мені Ребров відповів, що це був би плювок в обличчя уболівальників, які викупили майже всі квитки на стадіон. Ми програли, і на цьому було поставлено крапку в боротьбі за чемпіонство. Якщо ми не будемо грати в містах, де люди по праву завойовують перше місце, то ми ніколи не піднімемо український футбол. Кого ми хочемо обдурити? Ми тягнемо за вуха «Верес», тому що вони показали більший бюджет. А потім виявиться, що у них нічого немає. У них так само немає стадіону, а в Чернігові стадіон реконструюють», – розповів Суркіс.